ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

 

Новини Херсонського державного аграрно-економічного університету

Дистанційні послуги Наукової бібліотеки ХДАЕУ

Відділ обслуговування та зберігання фондів

Відділ комплектування, наукової обробки літератури та наукометрії

Інформаційно-бібліографічний відділ

Детальніше...

Вебінар «Можливості міжнародних досліджень та стажувань» для науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету

17 травня 2024 року для науковців ХДАЕУ було проведено вебінар на тему: «Можливості міжнародних досліджень та стажувань» радницею консультативного центру мережі EducationUSA в Києві Державного Департаменту США EducationUSA Ukraine.

Детальніше...

Настановча конференція з навчальної практики

20 травня 2024 року відбулася настановча конференція з навчальної практики для здобувачів першого (бакалаврського) рівня. Під час заходу обговорювалися ключові аспекти проведення навчальної практики, її важливість та цілі, а також був встановлений порядок організації та проведення практичних занять.

Детальніше...

Нові статті науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету, які опубліковані в базах даних Web of Science та Scopus

Вітаємо авторів!

Нові статті науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету, які опубліковані в базах даних WEB OF SCIENCE та SCOPUS

Детальніше...

18 травня – День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

З 1994 року, в Україні 18 травня є Днем скорботи і пам’яті жертв депортації кримських татар, а з 2016 року – День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу, згідно з постановою Верховної Ради України від 12 листопада 2015 року «Про визнання геноциду кримськотатарського народу».

Детальніше...

Участь аспірантів кафедри рослинництва та агроінженерії зі спеціальності 201 Агрономія у Міжнародній конференції молодих учених з нагоди Дня науки в Україні

17 травня 2024 року аспіранти кафедри рослинництва та агроінженерії зі спеціальності 201 Агрономія разом із науковими керівниками прийняли участь у Міжнародній науково-практичній конференції молодих учених “Наукові основи реалізації принципів кліматично орієнтованого сільського господарства в агросфері України” з нагоди Дня науки в Україні.

Детальніше...

80-ті роковини депортації кримських татар

18 травня 2024 року виповнюються 80-ті роковини насильницької депортації кримськотатарського народу з власної Батьківщини - Криму, здійсненої комуністичним режимом СРСР.

 

 

Детальніше...

Підвищуємо рівень кваліфікації

Співробітники наукової бібліотеки ХДАЕУ заввідділом Трибух Світлана та бібліотекар Любименко Світлана пройшли програми підвищення кваліфікації на платформі інститутів післядипломної педагогічної освіти (ІППО) та в Національному університеті біоресурсів і природокористування України.

Детальніше...

Робота наукового гуртка кафедри соціальних та поведінкових наук «Креативна економіка»

16 травня 2024 р. відбулося засідання наукового гуртка «Креативна економіка» за організаційної підтримки доцента Аверчевої Н.О., на якому було представлено доповіді за результатами наукових досліджень здобувачів економічного факультету.

Детальніше...

Участь у монографії "Cоціально-економічні трансформаціїта пріоритети інноваційного розвитку в умовах цифровізації та глобалізації"

Запрошуємо науковців, викладачів та аспірантів долучитися до написання колективної монографії. Майбутнє видання стане результатом праці колективу авторів, об’єднаних спільною ідеєю представити підсумки своїх наукових досліджень.

 

Детальніше...

Урочисте засідання наукового гуртка «Захист і карантин рослин»

16 травня 2024 р. відбулось розширене засідання наукових гуртків провідних закладів вищої освіти України: «Захист і карантин рослин» ХДАЕУ, «Фітосанітарний експерт» Одеського державного аграрного університету, «ГеСеЗаР» Львівського національного університету природокористування, «Ентомологія» Державного біотехнологічного університету, «Фітопатологія» Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Детальніше...

Святкування Дня вишиванки здобувачами та викладачами кафедри підприємництва, обліку та фінансів

День вишиванки – це особливе свято для всіх українців, що об'єднує нас навколо спільних культурних цінностей та традицій. Вишиванка – це не просто одяг, а символ національної гордості, який розкриває нашу ідентичність та відображає багатство культурної спадщини України.

Детальніше...

 

Кирилов Юрій Євгенович
Ректор університету

Шановні друзі!

Щиро вітаю на сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Аграрно-економічний університет – єдиний державний заклад вищої освіти Херсонщини із 150-річною історією, що здійснює підготовку фахівців для всіх галузей економіки: будівництва та промисловості, сільського господарства та торгівлі, управління. Ми маємо IV рівень акредитації, 5 факультетів, понад 30 освітніх програм. Ми навчаємо за всіма ступенями вищої освіти» «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук». В університеті функціонує військова кафедра.

Детальніше

 

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

До уваги авторів
Подати матеріал для сайту

 


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksaeu.kherson.ua

Зворотний зв'язок

info@ksaeu.kherson.ua


 

ЛАВРИСЬ Вікторія Юріївна

Разова спеціалізована вчена рада створена в Херсонському державному аграрно-економічному університеті відповідно до наказу № 36/ОД від 06 жовтня 2023 року для захисту дисертації ЛАВРИСЬ Вікторії Юріївни на тему: «Агробіологічне обґрунтування елементів органічної технології вирощування соняшнику декоративного в умовах Південного Степу України» здобувача ступеня доктора філософії з галузі знань 20 Аграрні науки та продовольство за спеціальністю 201 Агрономія, у складі:

Голова ради - МАРКОВСЬКА Олена Євгеніївна, доктор сільськогосподарських наук, в.о. завідувача кафедри, професор кафедри ботаніки та захисту рослин Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Члени ради:

  • АВЕРЧЕВ Олександр Володимирович, доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедри, професор кафедри землеробства Херсонського державного аграрно-економічного університету (рецензент).
  • РЕВТЬО Олеся Ярославівна, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, доцент кафедри рослинництва та агроінженерії Херсонського державного аграрно-економічного університету (рецензент).
  • МЕЛЬНИК Андрій Васильович, доктор сільськогосподарських наук, професор, професор кафедри садово-паркового та лісового господарства Сумського національного аграрного університету (офіційний опонент).
  • ФЕДОРЧУК Михайло Іванович, доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедри, професор кафедри ґрунтознавства та агрохімії Миколаївського національного аграрного університету (офіційний опонент).

 

Науковий керівник:  доктор сільськогосподарських наук, професор Жуйков Олександр Геннадійович.   

Дата захисту: 8 грудня о 13.00

Захист відбудеться за адресою: м. Кропивницький, просп. Університетський, 5/2

Посилання на веб-сайт, де здійснюватиметься трансляція захисту дисертації:

Підключення до конференції Zoom

https://us02web.zoom.us/j/88572166707?pwd=dCtaOUlNbTFMN252VXd5Y2Q1eHdNUT09

Ідентифікатор конференції: 885 7216 6707

Код доступу: 2023

 

Відеозапис захисту:

 

ПРИЄДНАНІ ФАЙЛИ:

Дисертація Лаврись В.Ю.

Рецензія д.с.-г.н., проф. Аверчева О.В.

Рецензія  к.с.-г.н., доц. Ревтьо О.Я.

Відгук офіційного опонента, д.с.-г.н., проф. Мельника А.В.

Відгук офіційного опонента, д.с.-г.н., проф. Федорчука М.І.

Рішення разової СВР про присудження ступення доктора філософії.

Наказ про видачу диплому доктора філософії та додатка до нього європейського зразка