ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини Херсонського державного аграрно-економічного університету

ХДАЕУ відзначає Міжнародний день студентського спорту!

З ініціативи Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Спортивної студентської спілки України здобувачі вищої освіти Херсонського державного аграрно-економічного університету долучилися до святкування Міжнародного дня студентського спорту. Це свято було започатковано Генеральною конференцією ЮНЕСКО за ініціативи Міжнародної федерації студентського спорту (FISU).

Детальніше...

Міжкафедральний семінар агрономічного факультету

На кафедрі землеробства 21 вересня пройшов загально-факультетський науковий семінар, на якому були заслухані наукові доповіді здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії спеціальності 201 «Агрономія» третього і четвертого років навчання. У заході прийняли участь  академік НААН Ушкаренко В.О., доктори наук Аверчев О.В., Базалій В.В., Домарацький Є.О., Жуйков О.Г., Марковська О.Є., Рудік О.Л. Представлені  роботи  охоплюють широкий спектр наукових напрямків досліджень -  від «нішових» культур капусти  броколі та  зимуючого  гороху до традиційних таких як соя,  кукурудза, соняшник.

Детальніше...

Науковці-юристи Аграрно-Економічного – учасники засідання Верховної Ради України!

17 вересня викладачі кафедри публічного управління та права Аграрно-Економічного мали ексклюзивну можливість взяти участь у виїзному засіданні Комітету Верховної Ради України з питань правової політики. Саме ХДАЕУ представляв заклади вищої освіти Херсонщини на цьому заході!

Детальніше...

Вебінар МОН щодо запуску конкурсного відбору проектів у рамках зовнішнього інструменту допомоги ЄС

Сьогодні 21 вересня о 10.00 відбувся вебінар МОН щодо запуску конкурсного відбору проектів у рамках зовнішнього інструменту допомоги ЄС. Від факультету архітектури та будівництва участь прийняли: професори Морозов В.В. та Морозов О.В., доценти Волошин М.М., Ладичук Д.О., Янін О.Є., Ємельянова Т.А.

Детальніше...

Спілкування з батьками – це завжди відповідально!

На запрошення директора Високопільського ліцею Херсонської обласної ради Світлани Миценко представники Херсонського державного аграрно-економічного університету відвідали батьківські збори в 11-му класі. Професор кафедри обліку і оподаткування Олександр Пристемський та здобувач вищої освіти першого (бакалаврського) рівня другого року навчання спеціальності Облік і оподаткування Артем Тельних детально розповіли батькам про університет, спеціальності та переваги навчання в ХДАЕУ.

Детальніше...

Впровадження теоретичних знань та наукових розробок на практиці.

Практика для здобувачів та викладачів – є чудовою можливістю закріпити та засвоїти весь багаж теоретичних знань та наукових розробок. Здобувачі другого, третього та четвертого року навчання спеціальностей 201 «Агрономія», 202 «Захист і карантин рослин» та 203 «Садівництво та виноградарство» під час проходження навчальної практики на базі АФ «Білозерський» прийняли участь у збиранні врожаю яблук сортів Камспур, Чорний принц та ін.

Детальніше...

Організаційні збори студентських наукових гуртків кафедри технології виробництва продукції тваринництва

16 вересня науково-педагогічний склад кафедри технології виробництва продукції тваринництва біолого-технологічного факультету присвятив питанням залученням здобувачів вищої освіти до науково-дослідної роботи. Були проведені організаційні збори студентських наукових гуртків Технолог з виробництва продукції тваринництва», «Декоративне птахівництво», «та «Smart beehive».

Детальніше...

Розвиток творчого мислення здобувачів вищої освіти є важливою навчального процесу!

Результатом багаторічних досліджень науковців кафедри професійної освіти економічного факультету Херсонського державного аграрно-економічного університету став навчально-методичний посібник «Політологія» (210 сторінок). Основна мета вивчення курсу «Політологія» полягає в розвитку творчого мислення здобувачів вищої освіти, їх уміння самостійно аналізувати й пояснювати зміст і сутність політичних явищ і процесів, які відбуваються в Україні і за її межами.

Детальніше...

Робочий візит до Архангельського професійного аграрного ліцею.

17.09.2021 р. з робочим візитом до Архангельського професійного аграрного ліцею завітав професор кафедри обліку і оподаткування Олександр Пристемський. Під час зустрічі учні ліцею отримали вичерпну інформацію про університет, дізналися його історію, факультети та спеціальності.

 

Детальніше...

Захист звітів про виконання індивідуальної програми науково-дослідної практики здобувачів вищої освіти другого магістерського рівня (Освітня програма підготовки «Геодезія та землеустрій)

На кафедрі землеустрою, геодезії та кадастру вересень розпочався зі захисту звітів про виконання індивідуальної програми науково-дослідної практики здобувачів вищої освіти другого магістерського рівня  спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій». Під час захисту здобувачі доповіли про  місце та умови проходження практики;   зміст  своєї практичної роботи  та її стислий аналіз; знання, уміння, навички, придбані та вдосконалені під час практики;  труднощі, що виникли у процесі практичної діяльності; додали пропозиції щодо вдосконалення процесу практичної підготовки за освітньою програмою 193 «Геодезія та землеустрій».

Детальніше...

Зустріч з учнівською молоддю!

17 вересня 2021 року представник кафедри обліку і оподаткування Херсонського державного аграрно-економічного університету Олександр Пристемський відвідав Архангельську ЗОШ I-III ступенів з метою профорієнтації. Відбулась зустріч з учнями 10-11 класів, під час якої присутні були ознайомлені з історією розвитку ХДАЕУ, його факультетами та спеціальностями.

Детальніше...

Зустріч з видатними спортсменами Аграрно-Економічного університету

Святкування Дня фізичної культури і спорту, проведення Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня стали чудовою нагодою зустрічі студентів економічного факультету з видатними спортсменами, випускниками нашого університету, організованою 17 вересня викладачами кафедри загальноекономічної підготовки.

Детальніше...

 

 


Кирилов Юрій Євгенович
ректор університету 

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – Херсонський державний аграрно-економічний університет.

ХДАЕУ – це державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, який проводить підготовку фахівців для агропромислового комплексу на 5-ти факультетах за 27 спеціальностями, за ступенями «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук».

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

УВАГА!!!
Розрахункові рахунки змінено

Реквізити для оплати

(інформація станом на 25.11.2020)

Індексація вартості навчання

За реквізитами та довідками звертатись
у фінансово-бухгалтерську службу,

ауд. 26 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25

До уваги авторів
Подати матеріал для сайту

вимоги до матеріалів на сайт

про електрону мережу ХДАЕУ

 


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksau.kherson.ua

 


   

Фінал бізнес-тренінгу «Системний погляд на агробізнес» в рамках Школи аграрного лідера

Чи відчували ви коли-небудь солодкий смак перемоги? Чи раділи отриманому сертифікату, як у дитинстві солодощам? Саме такі емоції пережили учасники тренінгу «Системний погляд на агробізнес».

9 жовтня в ДВНЗ ХДАУ відбулася фінальна ділова гра у вигляді бізнес-симуляції під керіництвом бізнес-консультантів Компанії Корпоративних Тренінгів «СТС» Леоніда Бутенка та Артема Холоденка (м. Київ).

Захід був організований за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP, під керівництвом координатора проєкту в університеті, проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності Аверчева О.В..

Здобувачам вищої освіти була надана унікальна можливість відчути себе справжніми підприємцями та управляти власною агрофірмою. Тренери інформували учасників про цілі тренінгу, проводили  дискусію відносно бізнес-процесів та розповідали які перспективи відкриває перед ними участь в даному тренінгу.

  Проведення бізнес-симуляції почалося з планування стратегії діяльності. Здобувачі вчилися на практиці заповнювати необхідні фінансові документи: фінансові звіти, баланс, звіт про прибутки і збитки та ін., проводити аналіз досягнутих фінансових результатів.

  Протягом двох етапів тренінгу учасники змогли здійснити всі необхідні бізнес-процеси роботи фермерського господарства на протязі декількох сільськогосподарських років та оцінити кінцеві результати його роботи. Ділова гра дуже пізнавальна, захоплива і цікава. Вона допомогла розвити практичні навички, наближені до реального ведення бізнесу. Спочатку було багато питань, оскільки це перший досвід такого моделювання бізнес-процесів і навчання, але з кожним кроком ставало все цікавіше, прокинувся азарт і загальне враження залишилось дуже позитивним. Такими були відгуки наших здобувачів.  Досвідчені тренери впевнено вели команди від започаткування бізнесу до стабільної прибутковості і зведення балансу, навчали оптимізувати заборгованість, отримувати конкурентні переваги за ціною і якістю продукції. Але важливим був саме процес виховання і формування навичок лідера, вміння презентувати одержані результати, захищати інтереси команди.

Важливим і відповідальним був фінал гри - презентація команд і підведення підсумків. По завершенню тренінгу, спікери підсумували результати праці та наполегливості учасників. Підрахували фінанси, які кожна команда намагалися заробити на протязі двох етапів тренінгу, та визначили команди-лідерів за дві відіграні сесії.   

         Наприкінці гри, до здобувачів вищої освіти звернувся з настановчим словом проректор з НРМД Аверчев О.В., розповівши про можливість бути конкурентноспроможними на ринку праці завдяки участі в таких заходах, вмінні реалізувати свої знання та вміння на практиці та вручив всім учасникам сертифікати про участь. Тренери залишили позитивні враження від гри та подарували учасникам невеликі, але пам’ятні подарунки.

Дякуємо організаторам проєкту, проректору, тренерам за надану можливість більш повно формувати професійні компетентності майбутніх фахівців агро-економічного бізнесу.

Автор: Піскун Єлизавета (12.10. 2020)