ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Гранти/Проєкти

Запрошуємо студентів долучитися до освітньо-кар’єрного проєкту “Ігри заводів” 3.0

Запрошуємо студентів долучитися до освітньо-кар’єрного проєкту “Ігри заводів” 3.0 від UGEN спільно з Coca-Cola, JTI, Ovostar Union, AB InBev EFES і Jabil для студентів й випускників виробничих та аграрних спеціальностей. Запрошуємо зареєструватися та отримати практичний досвід та подарунки від компаній!

Детальніше...

Новий дедлайн грантів міжнародної співпраці та інфраструктурних грантів

Друзі, ми отримуємо багато листів від вас з проханням трохи перенести дедлайни організаційних конкурсів. Розуміючи, що дехто з вас перевантажений звітністю по попередніх проєктах від інших донорів, ми вирішили змінити кінцевий термін конкурсу грантів міжнародної співпраці та інфраструктурних грантів на 5 листопада, 15:00. Ви матимете кілька додаткових днів, щоб допрацювати ваші ідеї та подати ще крутіші заявки.

Детальніше...

Після 10 листопада стартуватиме конкурсний відбір проєктів, які фінансуються за рахунок зовнішнього інструменту допомоги ЄС

Конкурс наукових, науково-технічних робіт та проєктів, які фінансуються за рахунок зовнішнього інструменту допомоги Європейського Союзу для виконання зобов’язань України у Рамковій програмі Європейського Союзу з наукових досліджень та інновацій «Горизонт 2020» буде оголошено після 10 листопада 2021 року.

Всі бажаючі можуть подати заявку на отримання фінансової підтримки. Виділені кошти будуть направлені на:

- придбання обладнання та матеріалів для проведення наукових досліджень за пріоритетами Рамкової програми Європейського Союзу з наукових досліджень та інновацій «Горизонт 2020» закладами вищої освіти та науковими установами з метою стимулювання їх участі у програмі «Горизонт Європа»;

- реалізацію закладами вищої освіти, суб’єктами малого і середнього підприємництва та науковими установами наукових, науково-технічних робіт та наукових, науково-технічних проєктів за результатами конкурсного відбору;

- фінансову підтримку інноваційної діяльності закладів вищої освіти, наукових установ за результатами конкурсного відбору науково-технічних проєктів, спрямованих на підтримку інноваційної діяльності закладів вищої освіти та наукових установ;

- надання підтримки суб’єктам господарювання, спрямованої на відшкодування витрат на проведення техніко-економічного обґрунтування науково-технічних проєктів у сфері наукових (науково-технічних робіт) та витрат на підтримку інноваційної діяльності суб’єктів господарювання за результатами конкурсного відбору науково-технічних проєктів суб’єктів господарювання, що потребують проведення техніко-економічного обґрунтування.

Детальніше...

Вітаємо шановні освітяни!

Запрошуємо студентів та викладачів вашого ЗВО взяти участь у проєкті «Skills Up Camp. Національна програма розвитку лідерства та кар'єрних можливостей молоді». Проєкт покликаний розвивати новий формат навчання в Україні, залучати молодь до активного громадського життя, розвивати її лідерський потенціал. Участь можуть братии студенти всіх напрямків та спеціальностей. Для викладачів залучення молоді у проєкт надасть інноваційні інструменти для підвищення зацікавленості молоді у навчальний процес та отримання практичного досвіду.

Детальніше...

Шановні викладачі!

Альфа-Банк запрошує Ваших студентів останніх курсів та випускників взяти участь у проєкті Sparta Camp.

За 8 тижнів учасники матимуть змогу:

 • прослухати мотиваційні спічі,
 • долучитися до тімбілдінгу,
 • відточити свої навички на практичних заняттях;
 • позайматися під менторством спеціалістів;
 • та багато іншого.

Cтати учасником можна, якщо ти:

 • студент останніх курсів, який готовий до працевлаштування;
 • нещодавній випускник, який хоче прокачати себе;
 • IT світчер, який вирішив змінити напрямок.

Найкращі учасники Sparta Camp матимуть змогу не лише покращити свої практичні скіли, але і отримати заповітний офер.

Реєстрація учасників за посиланням:  https://forms.gle/Zon47KMuGGaqpHwb7

Студенты дневной формы обучения и недавние выпускники: технологии взаимодействия с клиентами

Дедлайн: 01.09.2020

Веб-сайт: careers.microsoft.com

Ви ненаситно цікаві?

Чи добре ви співпрацюєте з іншими, знаючи, що кращі рішення приходять в результаті спільної роботи?

У вас є мотивація кожен день допомагати іншим досягати більшого за допомогою технологій і інновацій? 

Фонд. Microsoft - це робоче місце, не схоже ні на яке інше. Досвід випускників допомагає новим співробітникам швидко взятися за справу, орієнтуватися в складній глобальної організації і позиціонувати себе для досягнення успіху.

Детальніше...

Стажировка в Mitacs Globalink Research

Страна: Канада

Дедлайн: 23.09.2020

Веб-сайт: globalink.mitacs.ca

Mitacs Globalink Research Internship - це конкурс що проходить за ініціативою для іноземних студентів з Австралії, Бразилії, Китаю, Франції, Германії, Індії, Мексики, Тайвань, Тунісу, України, Великобританії та США. Що року з травня по жовтень кращі здобувачі проходять 12-тижневу дослідницьку стажування під керівництвом викладачів канадських університетів з різних академічних дисциплін, від природних, інженерних і математичних до гуманітарних і соціальних наук.

Детальніше...

П'ятий конкурс проєктів наукових робіт та науково-технічних розробок молодих вчених

Термін подання документів - 25.09.2020

Почався п'ятий конкурс наукових проєктів молодих вчених – відповідний наказ уже розміщено на сайті МОН.

Участь у конкурсі можуть брати молоді вчені, які працюють або навчаються в університетах чи наукових установах, підпорядкованих МОН. Керівник проєкту має бути або кандидатом наук віком до 35 років, або докторантом (доктором наук) віком до 40 років. Граничний вік виконавців – 35 років.

Детальніше...

“Історія починається в родині: діалог поколінь”

Термін подання документів - 04.09.2020

Міжнародна молодіжна програма для молоді з Польщі, Німеччини та України. Через дослідження родинної історії учасники мають можливість поглибити знання та розуміння періоду 1933-1945 років, сформованого значною мірою під впливом націонал-соціалізму, сталінізму та Другої світової війни. Також вони розглядають повоєнні роки, рефлексують під час перебування у місцях пам’яті, переосмислюють їх роль у національному культурному контексті та налагоджують міжнаціональний діалог.

Детальніше...

Програма фінсько-українського трастового фонду в галузі енергоефективності та відновлюваної енергетики

Термін подання документів - 01.12.2021

Ціль Трастового фонду - сприяти співпраці між Фінляндією та Україною та визначити можливості надання консультаційних послуг та інвестицій для проектів у сферах енергоефективності, відновлюваних джерел енергії, виробництва енергії з відходів та створення інтелектуальних енергетичних систем.

Детальніше...

Конкурс на отримання Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій за 2020 рік

Почався конкурс на отримання Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій за 2020 рік. Відповідне оголошення було розміщено на сайті МОН сьогодні, 1 червня 2020 року.

Детальніше...

Fulbright Research and Development Program

Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців.

У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук; адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО).

Детальніше...

Програми академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні, що фінансовані Державним Департаментом США

Післядипломна освіта в США є поєднанням навчання з індивідуальною дослідницькою працею. Система цього рівня освіти передбачає широкий спектр можливостей: здобуття магістерського ступеня ; навчання за суміжною спеціальністю; підготовка до кваліфікаційних іспитів і вступу до аспірантури

Детальніше...

Програма професійних стипендіатів (PFP) спонсорується Державним департаментом США

Цілі програми

 • Зміцнити розуміння законодавчого процесу в США
 • Підвищити розуміння ролі, яку громадянське суспільство відіграє у формуванні державної політики та забезпеченні підзвітності уряду
 • Створити партнерські відносини між установами в Сполучених Штатах та Вірменії, Азербайджані, Грузії, Молдові та Україні.
 • Встановити спільну мову для розробки практичних рішень загальних проблем і проблем.

Детальніше...

П’ятимісячна навчальна поїздка до Німеччини для молодих вчених та активістів

Напрямок проєкта -посилити практичне поведінку і усвідомлення людьми відповідальності за загальний добробут.

Детальніше...

Міжнародний Вишеградський фонд малі та середні гранти

Напрямки проєктних пропозицій:

 • культурна співпраця;
 • освіта;
 • туризм;
 • наукові та молодіжні обміни;
 • транскордонна співпраця.

Детальніше...

Конкурс на здобуття П’ятої Всесвітньої премії з Хімічного лізингу від Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (UNIDO)

Програма спрямована на визнання досвіду, інноваційних підходів та ідей, пов’язаних з хімічним лізингом та схожими бізнес-моделями, в основі яких лежить ефективне управління хімічними речовинами.

Детальніше...

Конкурс «Поєднання культури та аудіовізуального контенту через цифрові технології» програми Креативна Європа (підпрограма «Міжсекторальна співпраця»)

Проект покликаний сприяти розробці політик у сфері цифрових технологій, інновацій, творчості та створення нових моделей ведення бізнесу для налагодження міжнародної співпраці

Детальніше...

Гранти на поєднання культури та аудіовізуального контенту через цифрові технології від Креативна Європа

Конкурс спрямовано на:

 • сприяння розробці політик у сфері цифрових технологій, інновацій, творчості;
 • створення нових моделей ведення бізнесу.
 • дозволяє протестувати нові та міжсекторальні бізнес-підходи до фінансування, дистрибуції та монетизації мистецьких творів.

Детальніше...

USAID Проєкт енергетичної безпеки оголошує початок грантової програми

USAID Проєкт енергетичної безпеки (ESP) працює:

 • з Урядом України,
 • приватним сектором та громадянським суспільством для підвищення енергетичної безпеки України,
 • трансформації енергетичного сектору країни у сучасний, орієнтований на ринок та інтегрований з ЄС фактор зростання

Детальніше...

USAID Проєкт енергетичної безпеки (ESP)

Апліканти (хто може подати заявку) та мова заявки

Неурядові організації (НУО), зареєстровані та правочинні згідно з законодавством України (гранти у грошовій та негрошовій формі); державні установи (гранти виключно у негрошовій формі).

Сума гранту Від 10 000 до 300 000 доларів США у гривневому еквіваленті.

Дедлайн (кінцевий термін подачі проектів) До 30.04.2020 тривалість запропонованого проекту не повинна перевищувати 24 (двадцять чотири) місяці

Детальніше...

Стартував конкурс українсько-австрійських наукових проєктів на 2021-2022 роки – заявки приймають до 27 квітня

Почався конкурс спільних українсько-австрійських науково-дослідних проєктів на 2021-2022 роки. Його оголосили 2 березня 2020 року, МОН України, Федеральне Міністерство науки, досліджень і економіки Республіки Австрія та Австрійське Агентство міжнародного співробітництва в галузі освіти та досліджень.

Проєкти приймають до 27 квітня 2020 року. Подати їх можна за всіма науковими дисциплінами та тематичними напрямами.

Конкурс відкритий для будь-яких науково-дослідних груп закладів вищої освіти, наукових установ та підприємств обох країн.

Більше інформації за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/news/startuvav-konkurs-ukrayinsko-avstrijskih-naukovih-proyektiv-na-2021-2022-roki-zayavki-prijmayut-do-27-kvitnya

Українські студенти, аспіранти і викладачі вишів можуть отримати стипендії для навчання та стажування у ВНЗ Cловацької республіки

Відповідно до Статті 1 чинної Програми співробітництва між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Словацької Республіки в галузі освіти на 2005-2008 рр, словацькою стороною надаються стипендії на навчання та стажування громадян України в закладах вищої освіти Словацької Республіки, зокрема, у 2020-2021 навчальному році для українців.

Інформація про перелік необхідних документів та умови участі у стипендіальній програмі знаходиться за посиланням: ttps://www.minedu.sk/scholarships-offered-within-the-framework-of-bilateral-programs-of-cooperation-for-20202021/

Всеукраїнський форум «Innovation Fest»

 З нагоди Дня науки в Україні Міністерство освіти та науки України запрошує взяти участь у щорічному Всеукраїнському форумі «Innovation Fest» (далі - Форум), який відбудеться 14 травня 2020 року у м. Київ. Метою Форуму є розвиток культури академічного підприємництва та державно- приватного партнерства в сфері інноваційної діяльності, популяризація розробок вітчизняних вчених та інноваторів, залучення інвесторів до фінансування впровадження інноваційних проектів, визначення потреби щодо актуалізації законодавства в частині здійснення інноваційної діяльності. У рамках заходу заплановано провести:

Детальніше...

Літня школа для освітян у Відні (6-7 липня 2020 року)

Актуально до 31 березня 2020 року.

Літо – пора не тільки для відпочинку, а й для саморозвитку. А як Ви дивитесь на те, щоб поєднати приємне з корисним? Історичний інститут Centropa в черговий раз збирає освітян з Північної Америки та Європи у Відні для 7-денного інтенсиву.

Детальніше...