ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Події

ВІДКРИТІ МОЖЛИВОСТІ Програми #USAID_АГРО

Відшкодування МСП частини витрат, понесених у процесі впровадження систем безпечності харчових продуктів за стандартами. Відшкодування відбувається у рамках програми «Безпечність харчових продуктів», що впроваджується Програмою USAID АГРО.

Детальніше...

Написання проєктів. Фонди ЄС

"Написання проєктів. Фонди ЄС" - базовий 10-ти денний тренінг, під час якого: -разом пройдемо шлях від генерування ідеї до створення концепту проєкту; -отримаємо зворотній зв'язок та персональні консультації стосовно підбору фінансового інструменту; -вперше: додаткові сесії стосовно роботи з актуальними конкурсами Українського Культурного Фонду, Креативна Європа (CREA), House of Europe; -окрема сесія - як і де знайти партнерів для реалізації проєкту та коректно розподілити обов'язки в проєкті.

Детальніше...

Конференція «Підвищення ефективності в плодоовочівництві» вже 1 грудня, скоро зустрінемось!

Раді представити Партнера конференції – українську виробничу компанію ТОВ «ІНСОРТЕКС» Insortex . Напрямки її діяльності: Виробництво конвеєрного встаткування. Виробництво ліній для сортування та переробки ягід, овочів, фруктів. Детальніше ознайомитись з переліком послуг компанії та поспілкуватись з її представниками можна буде вже 1 грудня!

Детальніше...

Опитування у рамках Міжнародного проєкту з дослідження замовних робіт в Україні

До 30 листопада 2021 триває «Опитування у рамках Міжнародного проєкту з дослідження замовних робіт в Україні». Цільова аудиторія опитування: студентство українських ЗВО. Ініціатори цього опитування (дослідники та дослідниці Університету Вуллонгонг у Дубаї та Європейської мережі академічної доброчесності) хочуть краще зрозуміти проблему замовних робіт, а також пов'язані із цим питання.

Детальніше...

Коледж Нової Європи Інституту перспективних досліджень у Бухаресті надасть кандидатам та лікарям з гуманітарних та соціальних дисциплін стипендії на семестр або навчальний рік наукових досліджень

Коледж Нової Європи Інституту перспективних досліджень у Бухаресті надасть кандидатам та лікарям з гуманітарних та соціальних дисциплін стипендії на семестр або навчальний рік наукових досліджень у місті Бухарест (Румунія).

Детальніше...

Запрошуємо на вебінар "Публікація статей у хижацьких виданнях: наслідки для дослідників та університетів"

Запрошуємо на вебінар "Публікація статей у хижацьких виданнях: наслідки для дослідників та університетів". Участь у вебінарі безкоштовна, за умови попередньої реєстрації. Під час вебінару ми ближче познайомимося із поняттям «хижацькі видання» та які наслідки публікація у них несе для дослідників. Спікерка Діна Вьорткіна розповість про практики, які можна використовувати, щоб забезпечити прозорість й ефективність перевірки наукових статей співробітників чи потенційних працівників. Учасники вебінару також отримають доступ до онлайн-ресурсів, які можуть використовувати для детального аналізу хижацьких видань та підвищення рівня обізнаності серед науковців, адміністраторів та студентів.

Детальніше...

Запрошуємо студентів пройти квіз у сторіз та відчуй себе справжнім аналітиком відділу Supply Chain!

Шановні викладачі. Запрошуємо студентів пройти квіз у сторіз та відчуй себе справжнім аналітиком відділу Supply Chain! Supply Chain - найбільший відділ компанії. У ньому є все, що відбувається в Unilever - від закупівлі сировини до моменту, коли щасливий покупець забирає товар з магазину.

Детальніше...

Unilever запрошує студентів долучитися до міжнародного кейс-чемпіонату Unilever Future Leaders League

Шановні викладачі, Unilever запрошує студентів долучитися до міжнародного кейс-чемпіонату Unilever Future Leaders League. Під час участі у змаганні студенти отримають: можливість прокачати свої soft та hard skills; досвід вирішення кейсу від міжнародної компанії; нову спільноту та круту команду однодумців; відгуки від топ-менеджерів Unilever!

Детальніше...

Участь у Міжнародній науково-практичній конференції “MODERN SCIENCE: INNOVATIONS AND PROSPECTS”

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції “MODERN SCIENCE: INNOVATIONS AND PROSPECTS”, 7-9 листопада 2021 року Стокгольм, Швеція.

Детальніше...

Участь у Міжнародній науково-практичній конференції «SCIENCE, INNOVATIONS AND EDUCATION: PROBLEMS AND PROSPECTS»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «SCIENCE, INNOVATIONS AND EDUCATION: PROBLEMS AND PROSPECTS» 10-12 листопада 2021 рокуТокіо, Японія.

Детальніше...

Участь у Міжнародній науково-практичній конференції «INTERNATIONAL SCIENTIFIC INNOVATIONS IN HUMAN LIFE»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції "INTERNATIONAL SCIENTIFIC INNOVATIONS IN HUMAN LIFE", 17-19 листопада 2021 Манчестер, Великобританія.

Детальніше...

Участь у Міжнародній науково-практичній конференції «MODERN SCIENTIFIC RESEARCH: ACHIEVEMENTS, INNOVATIONS AND DEVELOPMENT PROSPECTS»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції “MODERN SCIENTIFIC RESEARCH: ACHIEVEMENTS, INNOVATIONS AND DEVELOPMENT PROSPECTS”, 21-23 листопада 2021 Берлін, Німеччина.

Детальніше...

Оголошується набір на масовий відкритий онлайн-курс «Проєктування та створення масових відкритих онлайн-курсів (МООС)

Пропонуємо вам пройти навчання на онлайн-курсі, який створений саме для педагогів у найновішому форматі дистанційного навчання, що активно розвивається у світовій освітянській спільноті. Головна мета курсу – навчитися працювати з цифровим інструментом самостійно, творчо, сучасно.

Детальніше...

Участь у Міжнародній науково-практичній конференції «RESULTS OF MODERN SCIENTIFIC RESEARCH AND DEVELOPMENT»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «RESULTS OF MODERN SCIENTIFIC RESEARCH AND DEVELOPMENT» яка пройде 14-16 листопада 2021 р. у м. Мадрид, Іспанія.

Детальніше...

Відкривається реєстрація на новий UGEN Challenge Audit!

Шановні викладачі, Відкривається реєстрація на новий UGEN Challenge Audit! У цьому сезоні пропонується студентам: – відвідати 5 вебінарів від топкомпаній; – вирішити кейси від роботодавців, щоб закріпити знання; – отримати матеріали та можливості від компаній, поспілкуєшся з роботодавцями; – перевірити засвоєні знання на тестуванні. А в кінці презентувати рішення кейсу на пітчингу перед роботодавцями.

Детальніше...

У середу, 3 листопада черговий вебінар українською мовою: "ScienceDirect - все про Topic Pages"

У середу, 3 листопада, не пропустіть наш черговий вебінар українською мовою: "ScienceDirect - все про Topic Pages". ScienceDirect Topic Pages надають читачам вичерпну базу контекстуальних знань, побудованих на перевірених даних, полегшуючи знайомство з новими та незнайомими концепціями.

Детальніше...

Якщо ти навчаєшся на 3-6 курсах і у тебе є ідеї, які можуть змінити світ — подавай заявку на конкурс!

Це шанс вголос заявити про себе, зустріти однодумців та долучитися до спільноти змінотворців нового покоління. А щомісячна стипендія протягом року — дуже приємний бонус.

Детальніше...

Нові вакансії, які відкриті для науковців у Німеччині

Шановні колеги! Поспішаємо повідомити про нові вакансії, які відкриті для науковців у Німеччині. З'явилися напрями нейроонкологія – нейрохірургія, бізнес-адміністрування, математика, маркетинг та інші. Відстежити перелік вакансій можна за посиланням.

Детальніше...

Курс Research Methods

Шановні колеги, в жовтні закінчується онлайн курс Research Methods. Якщо Ви не пройшли реєстрацію, для отримання сертифікату Ви зможете залишити свої дані за посиланням. По завершенню курсу усі слухачі отримають сертифікат про проходження курсу. Сертифікати слухачів курсу будуть доступні на сторінці: https://academeofscience.com/certificate-of-internship/ в розділі Download pdf.

Детальніше...

Онлайн презентація програм стажувань від CEASC

Про що: 3 програми - міжнародні проєкти, інтернаціоналізація, міжнародні фінанси + міжнародне видання, конференція, мобільність. Для кого: освітяни, викладачі, науковці та дослідники і довільних сферах наукових інтересів, магістранти, аспіранти та докторанти ЗВО та закладів передвищої освіти.

Детальніше...

Презентація бізнес-моделі Ресурсного центру «Кращі АГРО практики для ММСП»

Планується, що ресурсний центр стане комунікаційною платформою, у першу чергу, між тими, хто впроваджує сучасні підходи та технології, та їхніми потенційними послідовниками. Діяльність його будуватиметься за принципом «фермер-фермеру»: успішні фермери діляться своїми здобутками з іншими фермерами.

Детальніше...

Вебінар для майбутніх учасників нових конкурсів НФДУ

Вебінар для майбутніх учасників нових конкурсів НФДУ «Людина, суспільство, наука перед сучасними викликами інноваційні дослідження в суспільно-гуманітарній сфері» та «Передові дослідження в галузі математичних, природних і технічних наук». Протягом вебінару будуть розглянуті умови щодо участі у проголошених конкурсах НФДУ, надані консультації стосовно оформлення проєктних заявок й супровідних документів та практичні поради щодо роботи із автоматизованою системою ПЗ "Конкурс проєктів НФДУ".

Детальніше...

Запрошуємо наших студентів та випускників взяти участь в ProSkills Camp

ProSkills Camp – це ідеальна можливість для студентів та випускників покращити свої навички та найголовніше – отримати internship offer! Разом з Procredit Bank на кемпі вони матимуть змогу розвинути свої навички комунікації, роботу в команді та критичне мислення.  У програмі ProSkills Camp від Procredit Bank: - сніданок з ТОР-менеджером; - практичні тренінги по розвитку soft skills; - командний квест; - та багато інших активностей!

Детальніше...

Студентська година на економічному факультеті

23 січня 2019 року під керівництвом проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності, професора Аверчева О.В. було проведено студентську годину здобувачам вищої освіти першого (бакалаврського) рівня першого, другого та третього року навчання та другого (магістерського) рівня економічного факультету, компанією BB Staff.

Детальніше...

Продовження співпраці з Компанією TAFF Turizm Ve Ticaret Limited Şirketi

29 листопада 2018 року в рамках співпраці ДВНЗ «ХДАУ» з Компанією TAFF Turizm Ve Ticaret Limited Şirketi, під керівництвом проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності, професора Аверчева О.В. Здобувачам вищої освіти першого (бакалаврського) рівня першого, другого та третього року навчання економічного факультету було проведено студентську годину.

Детальніше...