ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

Набір на Study Tours to Poland відкрито

Study Tours to Poland STP для студентів є однією з перших циклічних польських освітніх програм, спрямованих до студентської молоді зі Східної Європи. В її рамках студенти беруть участь у навчальних візитах до Польщі.

Детальніше...

Стипендіальна програма ім. Лейна Кіркланда 2022/23

Стипендіальна програма ім. Лейна Кіркланда 2022/23 підтримує індивідуальний розвиток молодих, цілеспрямованих громадян.

Детальніше...

Лідерські можливості для студентів

Доброго дня, шановні викладачі! Компанія Unilever запрошує ваших студентів та випускників на програму Unilever Future Leaders Programme у відділ Supply Chain! Unilever Future Leaders Programme – це програма підготовки майбутніх лідерів. Всього за 2,5 року учасник зможе пройти шлях від випускника до керівника одного з відділів Unilever Ukraine – Supply Chain.

Детальніше...

Вакансії для наукових співробітників у Німеччині

Друзі, на цій неділі відкривають нові вакансії для наукових співробітників у Німеччині: - посада професора Мюнхенського технічного університету; - посада молодшого наукового співробітника (лаборанта), наукового співробітника з докторським ступенем, аспіранта,  докторанта  Федерального інституту матеріалознавства; - завідувача незалежної групи молодих наукових співробітників в університеті Хоенхайма; - посада лаборанта/докторанта на кафедрі фінансування домашніх господарств у WHU - Школа менеджменту Отто Байсхайма; - 4 відкриті докторські посади у науково-дослідному навчальному центрі №2624; - портал оголошень вакансій Берлінського технічного університету.

Детальніше...

Програма академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні

Програма академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні розпочала новий конкурсний рік.

До початку карантину програма встигла побувати в декількох містах та університетах Києва, Дніпра, Мелітополя, Запоріжжя, Черкас, Умані, Харкова, Краматорська, Бахмута, Слов'янська з презентаціями Програми. 

З початку березня Офіс Фулбрайта працює дистанційно, але продовжує пошук потенційних учасників та працює з новими конкурсантами. Перші з фулбрайтівських конкурсних відборів відбуватимуться вже у травні та червні цього року. 

До 16 травня 2020 року Офіс Програми академічних обмінів імені Фулбрайта приймає анкети на конкурс Fulbright Graduate Student Program - стипендії на навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. 

У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники ВНЗ:

 http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/19/student.html.

 Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни

До 1 червня 2020 року Програма ім. Фулбрайта приймає заявки на конкурс Fulbright Foreign Language Teaching Assistant (FLTA) Program на 2021-2022 академічний рік - стажування з викладання української мови (асистенція американським викладачам) в університетах/коледжах США тривалістю дев'ять місяців:

http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/20/FLTA.html 

На сторінках останнього фулбрайтівського вісника  - онлайн-версії  та у форматі PDF (у приєднанні) можна знайти інформацію про стипендіатів 2019-2020, котрі перебувають у США за цими програмами.

Із запитаннями щодо оформлення конкурсного пакету документів або особливостей конкурсного відбору  всі зацікавлені можуть звертатися до офісу:

Координатор програми - Інна Бариш: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; student.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Асистенти програми - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Офіс Програми імені Фулбрайта

вул. Еспланадна, 20, кiмн. 904, Київ 01001

Програми практик та стажувань за кордоном

Програми реалізуються керуючись принципами та духом Концепції підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти затвердженої Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2018 р. № 660-р https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/660-2018-%D1%80

 

Болгарія

ТОВ «ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ «СВІФТ ТРЕВЕЛ» (Товариство ЕООД «ТУРАЛ МЕНИДЖМЪНТ») - https://tural.bg/index.php/ru/trudoustrojstvo

 

 

Велика Британія

ФОП Мартиненко Кирило Сергійович – представник Concordia (UK) в Україні - https://www.cspa.com.ua/uk/

 

Туреччина

1. TAFF. Staff Consulting & Event - http://www.taff.com.ua/

2. BBSTAFF ORGANİZASYON & ANİMASYON & TURİZM & SANAYİ LTD.ŞTİ - http://bbstaff.com.ua/

 

Німеччина

1. Міжнародний центр «Антей» - http://antei.kiev.ua/youth.html

2. Студентська служба працевлаштування «Mavista» - http://mavista.eu/

3. Регіональний селянський союз Штаркенбург е.Ф. «ABMpartners» - https://abm.partners/

 

Данія

ПП Agrosuccess - https://agrosuccess.com.ua/

 

Для участі у програмах практичного навчання за кордоном необхідно подати:

- заяву, завізовану деканом факультету, подавати після отримання підтвердження про участь у програмі за 2-3 тижні до виїзду;

- розписку, написану власноруч.

Документи подаються: Барсук Юлії Володимирівні – м.т. (вайбер) 0508471667