ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

Карантинний період

       Попередньо я був налаштований на написання дискусійної статті під назвою «Ставимо фільтри на непрофесіоналізм, або Кадри вирішують усе». Але ми, швидше за все, ще не досягли того стану, коли така непроста розмова необхідна. Тому, як і просили (коротко, інформативно, з відповідними скріншотами),  про мою наукову роботу у період карантину.

       1.  Нарешті (а саме, у другій половині березня) отримав остаточні реквізити статті « Fuzzy metrization of the spaces of idempotent measures», опублікованої у журналі «European Journal of Mathematics», який включено до другого квартиля  Q2  наукометричної бази Scopus.

Brydun, V., Savchenko,A., Zarichnyi, M.: Fuzzy metrization of the spaces of   idempotent measures. European Journal of Mathematics 6(1), 98–109 (2020). https://doi.org/10.1007/s40879-019-00341-8

       Зауважу, що з моменту доповіді на конференції, присвяченій 125-річчю від  дня народження Стефана Банаха,  до отримання остаточних координат статті минуло 2,5 роки!  Але це норма для журналів такого рівня.

Мої співавтори.

 

       2.  Ще одна стаття «Geodesic mappings of compact guasi-Einstein spaces I»  має вийти у журналі  «Proceedings of the International Geometry Center», який також індексується у базі Scopus. Для допитливих викладаю анотацію.

         В роботі досліджується спеціальний тип псевдоріманових просторів – майже ейнштейнові простори з градієнтним задаючим вектором. Ці простори узагальнюють відомі простори Ейнштейна. Виділені три типи таких просторів, які локально допускають геодезичні відображення. Для компактних майже ейнштейнових просторів основного типу доведено «теорему зникнення».     

       3.  Добрі справи.

       За цей період мені на рецензію надійшло три статті з журналів, що індексуються у базах Web of Science та Scopus. Дві з них я не рекомендував до друку. Зауважу, що робити це набагато важче, ніж казати «так». Але потрібно давати добро на публікацію тільки якісних статей.

       На сьогодні я входжу до складу редколегії журналу «Proceedings of the International Geometry Center», який з 2019 року  включено до наукометричної бази Scopus. І якщо раніше у портфелі редколегії було, як нам здавалося, недостатньо статей якісних, то після підвищення статусу журналу з’явилося багато статей слабких. Це є певною проблемою, вирішення якої потребує системної та злагодженої роботи всієї команди. Потрібно пам’ятати, що непрофесійні дії редколегії можуть призвести до втрати доброго імені видання, яке напрацьовувалося роками.  Тому рецензент має бути вимогливим. І я впевнений, що журнал «Proceedings of the International Geometry Center» невдовзі увійде до квартиля Q3!

       Користуючись нагодою запрошую фахівців надсилати свої якісні статті до журналу «Proceedings of the International Geometry Center».  

 

     4.   Колегам, яким викладена у анотації п.2  інформація є зрозумілою і цікавою, повідомляю, що за період карантину  дві статті аналогічної тематики я надіслав до редколегій інших журналів зі списку Scopus. Відповідь чекаю.

     5.  Куди я не потрапив у зв’язку з оголошенням карантину.  

Вважаю за честь бути запрошеним зробити доповідь у когорті таких вчених.

 

*  Також з відомих причин 14 квітня 2020 року не відбувся плановий захист дисертації в Інституті математики, де я мав бути (спецрада Д 26.206.03).

    6.  У процесі реалізації знаходиться ще один проект. Називається він «МММ». Не плутати з фінансовою пірамідою МММ  Сергія  Мавроді!  Але про це, можливо,  іншого разу.

     7.  І наостанок

мій профіль. 

ORCID

https://orcid.org/0000-0003-4687-5542 

SCOPUS

https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=33467826600

Автор: Доктор фізико-математичних наук, професор  Савченко О.Г. (10.05.2020 р.)