ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

 

Новини Херсонського державного аграрно-економічного університету

Підписання тристороннього меморандуму

Підписання тристороннього меморандуму про співробітництво і договору проведення програми досліджень по визначенню ефективності кормів (FISHERY TECH DEEPDINE)

 

Детальніше...

З Днем Української Державності!

З Днем Української Державності!

Нехай майорить гордо прапор над нами. І нехай країни серця небайдужі, єднають теплими та щирими словами.

 

Детальніше...

Підвищення кваліфікації керівних кадрів Херсонського державного аграрно-економічного університету

Нещодавно завершилися курси підвищення кваліфікації за освітньо-професійною програмою «Завідувачі (начальники) кафедр та структурних підрозділів університетів, академій, інститутів»....

 

 

Детальніше...

Здобувачі спеціальності 242 «Туризм» успішно склали атестаційний екзамен та захистили кваліфікаційні роботи бакалаврів

Здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 242 «Туризм» успішно склали атестаційний екзамен та захистили кваліфікаційні роботи бакалаврів.

Детальніше...

В межах програми профорієнтаційної роботи з Центральноукраїнським вищим професійним училищем імені Миколи Федоровського відбулась чергова зустріч викладачів економічного факультету ХДАЕУ із здобувачами

24 червня 2024 року викладачами економічного факультету ХДАЕУ було проведено чергову профорієнтаційну зустріч із здобувачами Центральноукраїнського вищого професійного училища ім.Миколи Федоровського.

Детальніше...

Оберіг нашої державності

Цьогоріч основному державному документу, Конституції України, виповнюється 28 років.

Конституцією називають головний державний закон, який визначає...

 

Детальніше...

Засідання Вченої ради ХДАЕУ

27 червня 2024 року відбулося засідання Вченої ради Херсонського державного аграрно-економічного університету. На початку засідання ректор Юрій КИРИЛОВ доповів про організацію освітнього процесу та функціонування університету в умовах правового режиму воєнного стану в Україні у 2023-2024 навчальному році.

Детальніше...

Підвищення кваліфікації наукових та науково-педагогічних працівників в Інституті водних проблем і меліорації НААН «Сучасні технології і технічні засоби у меліорації»

25-28 червня 2024 на базі Інституту водних проблем і меліорації НААН (ІВПіМ НААН) відбулися курси підвищення кваліфікації наукових та науково-педагогічних працівників на тему «Сучасні технології і технічні засоби у меліорації».

Детальніше...

З Днем Конституції України!

Конституція – основний Закон України. Прийнята в 1996 році, вона стала відображенням засад та основоположних принципів суверенної держави Україна, незалежність якої була визнана міжнародною спільнотою.

Детальніше...

Конкурс «Ефективні агротехнології при вирощуванні баштанних культур в Україні»

Колективом кафедри рослинництва та агроінженерії агрономічного факультету започатковано конкурс для здобувачів на найефективніші агротехнології при вирощуванні баштанних культур на всій території України.

Детальніше...

Засідання ректорату ХДАЕУ

Сьогодні 24 червня 2024 року відбулося чергове засідання ректорату Херсонського державного аграрно-економічного університету під головуванням ректора університету Юрія Кирилова.

Детальніше...

Атестація здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 207 «Водні ресурси та аквакультура»

Впродовж 17-21 червня 2024 року на кафедрі Водні Біоресурси Та Аквакультура ХДАЕУ проходила атестація здобувачів першого (бакалаврського) освітнього рівня спеціальності 207 «Водні біоресурси та аквакультура».

Детальніше...

 

Кирилов Юрій Євгенович
Ректор університету

Шановні друзі!

Щиро вітаю на сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Аграрно-економічний університет – єдиний державний заклад вищої освіти Херсонщини із 150-річною історією, що здійснює підготовку фахівців для всіх галузей економіки: будівництва та промисловості, сільського господарства та торгівлі, управління. Ми маємо IV рівень акредитації, 5 факультетів, понад 30 освітніх програм. Ми навчаємо за всіма ступенями вищої освіти» «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук». В університеті функціонує військова кафедра.

Детальніше

 

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

До уваги авторів
Подати матеріал для сайту

 


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksaeu.kherson.ua

Зворотний зв'язок

info@ksaeu.kherson.ua


 

Вітаємо випускників освітнього рівня «Магістр» спеціальності 8.03050401 «Економіка підприємства» з врученням дипломів!

31 березня 2015 року в ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» відбувся випуск фахівців освітнього рівня «Магістр» спеціальності 8.03050401 «Економіка підприємства».

З 18 по 20 березня 2015 року на кафедрі економіки підприємства працювала Екзаменаційна комісія з атестації фахівців галузі знань 0305 «Економіка та підприємництво» спеціальності 8.03050401 «Економіка підприємства» освітнього рівня «магістр» денної та заочної форми навчання. 

   
Захист дипломних робіт магістрів денної форми навчання

Захист дипломних робіт магістрів заочної форми навчання

Згідно наказу ректора ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» № 22/4 від 09.02.2015 р. було призначено Екзаменаційну комісію у складі:
Голова комісії: Шарко М.В. – д.е.н., професор, завідувач кафедри економіки і підприємництва Херсонського національного технічного університету.
Члени комісії:
1. Галат Л.М. – к.е.н., доцент, зав. кафедри економіки підприємства;
2. Аверчев О.В. – д.с.-г.н., професор кафедри економіки підприємства, директор ІПОД ХДАУ;
3. Петрова О.О. – к.е.н., доцент кафедри економіки підприємства;
4. Грановська В.Г. – к.е.н., доцент кафедри економіки підприємства;
Секретар: Бойко В.О. - к.е.н., асистент кафедри економіки підприємства. 
Всього було захищено 29 магістерських робіт («відмінно» - 31%, з оцінкою «добре» – 69%).
Відзначено, що теми представлених дипломних робіт актуальні та досить різноманітні, всі вони мають дослідницький характер і базуються на реальних даних. Висновки і рекомендації, що містяться в магістерських роботах, мають як теоретичне, так і практичне значення.

Щиро вітаємо випускників з отриманням дипломів та бажаємо впевнено і рішуче крокувати до нових звершень, легко долати усі перешкоди на шляху до мети та стати успішними спеціалістами!