ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

 

Новини Херсонського державного аграрно-економічного університету

Засідання наукового гуртка «Бухгалтер – податківець сучасного підприємства»

19 березня відбулось засідання наукового гуртка здобувачів вищої освіти «Бухгалтер – податківець сучасного підприємства». Згідно із затвердженим планом і в межах дисциплін була розглянута тема «Облік, аналіз і контроль в умовах глобальних змін».

Детальніше...

Запрошуємо на навчання в ХДАЕУ! Профорієнтаційні зустрічі викладачів економічного факультету

У Первозванівському ліцеї Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області, 17 квітня 2024 року доцент кафедри професійної освіти ХДАЕУ Олена Шаумян провела профорієнтаційну зустріч і психологічний тренінг з ментального здоров’я із старшокласниками.

Детальніше...

Студентська наукова конференція в рамках наукового гуртка «Аграрний інноватор»

Науковий гурток «Аграрний інноватор» кафедри рослинництва та агроінженерії за час свого існування започаткував і продовжує дотримуватися традиції проведення у квітні студентської наукової конференції.

Детальніше...

Настановча конференція з виробничої переддипломної практики для здобувачів економічного факультету

У межах підготовки до виробничої переддипломної практики, 19 квітня відбулося традиційне настановче заняття для здобувачів спеціальностей 071 Облік і оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа та страхування, 076 Підприємництво та торгівля і 051 Економіка.

Детальніше...

Академія політичного лідерства

Студенти Херсонського державного аграрно-економічного університету прийняли участь Програмі IRI «Академія політичного лідерства», що відбувалась з 12-14 квітня в м. Одеса

 

Детальніше...

Міжнародна науково-практична конференція «Сучасна освіта: філософські, соціально-економічні, поведінкові аспекти»

18 квітня в гібридному форматі відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Сучасна освіта: філософські, соціально-економічні, поведінкові аспекти», організована кафедрою соціальних і поведінкових наук ХДАЕУ.

Детальніше...

Участь професора кафедри гідротехнічного будівництва, водної та електричної інженерії у Нью-Йоркському саміті з питань посухи

16-17 квітня професор кафедри гідротехнічного будівництва, водної та електричної інженерії, д.т.н. Людмила КУЗЬМИЧ, що наразі проходить стажування в університеті штату Пенсильванія (Pennsylvania State University) була запрошена для участі у Нью-Йоркському саміті з питань посухи в Корнелльському Університету (Cornell University), м. Ітака, штат Нью-Йорк, США.

Детальніше...

Профорієнтація - ключ до успішної кар’єри і самореалізації

18 квітня відбувся профорієнтаційний захід викладачів економічного факультету кафедри підприємництва, обліку та фінансів у Гайворонському політехнічному фаховому коледжі Голованівського району Кіровоградської області.

Детальніше...

Партнерство заради майбутнього!

17-18 квітня представники ХДАЕУ прийняли участь у Річній зустрічі Програми USAID АГРО та партнерських університетів, що приурочена до річниці підписання Спільної декларації про впровадження передового досвіду просторового планування у вищій освіті для інженерів-землевпорядників.

Детальніше...

Профорієнтаційна зустріч викладачів економічного факультету ХДАЕУ із здобувачами Кіровоградського кооперативного фахового коледжу економіки і права ім. М.П. Сая

16 квітня 2024 року викладачами економічного факультету ХДАЕУ за участі здобувачів економічного факультету було проведено профорієнтаційну зустріч із здобувачами Кіровоградського кооперативного фахового коледжу економіки і права ім. М.П.Сая.

Детальніше...

Наукові здобутки аспірантів спеціальності 201 Агрономія кафедри рослинництва та агроінженерії

Аспіранти кафедри рослинництва та агроінженерії зі спеціальності 201 Агрономія прийняли участь у Причорноморській регіональній науково-практичній конференції професорсько-викладацького складу “Розвиток українського села – основа аграрної реформи в Україні”.

Детальніше...

Профорієнтаційна зустріч з учнями Пантаївського лiцею Пантаївської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області

18 квітня 2024 року відбулась зустріч доцента кафедри гідротехнічного будівництва, водної та електричної інженерії Рагуліна С.В. із учнями випускних класів Пантаївського лiцею Пантаївської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області.

Детальніше...

 

Кирилов Юрій Євгенович
Ректор університету

Шановні друзі!

Щиро вітаю на сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Аграрно-економічний університет – єдиний державний заклад вищої освіти Херсонщини із 150-річною історією, що здійснює підготовку фахівців для всіх галузей економіки: будівництва та промисловості, сільського господарства та торгівлі, управління. Ми маємо IV рівень акредитації, 5 факультетів, понад 30 освітніх програм. Ми навчаємо за всіма ступенями вищої освіти» «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук». В університеті функціонує військова кафедра.

Детальніше

 

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

До уваги авторів
Подати матеріал для сайту

 


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksaeu.kherson.ua

Зворотний зв'язок

info@ksaeu.kherson.ua


 

Вітаємо випускників освітнього рівня «Магістр» спеціальності 8.03050401 «Економіка підприємства» з врученням дипломів!

31 березня 2015 року в ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» відбувся випуск фахівців освітнього рівня «Магістр» спеціальності 8.03050401 «Економіка підприємства».

З 18 по 20 березня 2015 року на кафедрі економіки підприємства працювала Екзаменаційна комісія з атестації фахівців галузі знань 0305 «Економіка та підприємництво» спеціальності 8.03050401 «Економіка підприємства» освітнього рівня «магістр» денної та заочної форми навчання. 

   
Захист дипломних робіт магістрів денної форми навчання

Захист дипломних робіт магістрів заочної форми навчання

Згідно наказу ректора ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» № 22/4 від 09.02.2015 р. було призначено Екзаменаційну комісію у складі:
Голова комісії: Шарко М.В. – д.е.н., професор, завідувач кафедри економіки і підприємництва Херсонського національного технічного університету.
Члени комісії:
1. Галат Л.М. – к.е.н., доцент, зав. кафедри економіки підприємства;
2. Аверчев О.В. – д.с.-г.н., професор кафедри економіки підприємства, директор ІПОД ХДАУ;
3. Петрова О.О. – к.е.н., доцент кафедри економіки підприємства;
4. Грановська В.Г. – к.е.н., доцент кафедри економіки підприємства;
Секретар: Бойко В.О. - к.е.н., асистент кафедри економіки підприємства. 
Всього було захищено 29 магістерських робіт («відмінно» - 31%, з оцінкою «добре» – 69%).
Відзначено, що теми представлених дипломних робіт актуальні та досить різноманітні, всі вони мають дослідницький характер і базуються на реальних даних. Висновки і рекомендації, що містяться в магістерських роботах, мають як теоретичне, так і практичне значення.

Щиро вітаємо випускників з отриманням дипломів та бажаємо впевнено і рішуче крокувати до нових звершень, легко долати усі перешкоди на шляху до мети та стати успішними спеціалістами!