ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

 

Новини Херсонського державного аграрно-економічного університету

Підписання тристороннього меморандуму

Підписання тристороннього меморандуму про співробітництво і договору проведення програми досліджень по визначенню ефективності кормів (FISHERY TECH DEEPDINE)

 

Детальніше...

З Днем Української Державності!

З Днем Української Державності!

Нехай майорить гордо прапор над нами. І нехай країни серця небайдужі, єднають теплими та щирими словами.

 

Детальніше...

Підвищення кваліфікації керівних кадрів Херсонського державного аграрно-економічного університету

Нещодавно завершилися курси підвищення кваліфікації за освітньо-професійною програмою «Завідувачі (начальники) кафедр та структурних підрозділів університетів, академій, інститутів»....

 

 

Детальніше...

Здобувачі спеціальності 242 «Туризм» успішно склали атестаційний екзамен та захистили кваліфікаційні роботи бакалаврів

Здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 242 «Туризм» успішно склали атестаційний екзамен та захистили кваліфікаційні роботи бакалаврів.

Детальніше...

В межах програми профорієнтаційної роботи з Центральноукраїнським вищим професійним училищем імені Миколи Федоровського відбулась чергова зустріч викладачів економічного факультету ХДАЕУ із здобувачами

24 червня 2024 року викладачами економічного факультету ХДАЕУ було проведено чергову профорієнтаційну зустріч із здобувачами Центральноукраїнського вищого професійного училища ім.Миколи Федоровського.

Детальніше...

Оберіг нашої державності

Цьогоріч основному державному документу, Конституції України, виповнюється 28 років.

Конституцією називають головний державний закон, який визначає...

 

Детальніше...

Засідання Вченої ради ХДАЕУ

27 червня 2024 року відбулося засідання Вченої ради Херсонського державного аграрно-економічного університету. На початку засідання ректор Юрій КИРИЛОВ доповів про організацію освітнього процесу та функціонування університету в умовах правового режиму воєнного стану в Україні у 2023-2024 навчальному році.

Детальніше...

Підвищення кваліфікації наукових та науково-педагогічних працівників в Інституті водних проблем і меліорації НААН «Сучасні технології і технічні засоби у меліорації»

25-28 червня 2024 на базі Інституту водних проблем і меліорації НААН (ІВПіМ НААН) відбулися курси підвищення кваліфікації наукових та науково-педагогічних працівників на тему «Сучасні технології і технічні засоби у меліорації».

Детальніше...

З Днем Конституції України!

Конституція – основний Закон України. Прийнята в 1996 році, вона стала відображенням засад та основоположних принципів суверенної держави Україна, незалежність якої була визнана міжнародною спільнотою.

Детальніше...

Конкурс «Ефективні агротехнології при вирощуванні баштанних культур в Україні»

Колективом кафедри рослинництва та агроінженерії агрономічного факультету започатковано конкурс для здобувачів на найефективніші агротехнології при вирощуванні баштанних культур на всій території України.

Детальніше...

Засідання ректорату ХДАЕУ

Сьогодні 24 червня 2024 року відбулося чергове засідання ректорату Херсонського державного аграрно-економічного університету під головуванням ректора університету Юрія Кирилова.

Детальніше...

Атестація здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 207 «Водні ресурси та аквакультура»

Впродовж 17-21 червня 2024 року на кафедрі Водні Біоресурси Та Аквакультура ХДАЕУ проходила атестація здобувачів першого (бакалаврського) освітнього рівня спеціальності 207 «Водні біоресурси та аквакультура».

Детальніше...

 

Кирилов Юрій Євгенович
Ректор університету

Шановні друзі!

Щиро вітаю на сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Аграрно-економічний університет – єдиний державний заклад вищої освіти Херсонщини із 150-річною історією, що здійснює підготовку фахівців для всіх галузей економіки: будівництва та промисловості, сільського господарства та торгівлі, управління. Ми маємо IV рівень акредитації, 5 факультетів, понад 30 освітніх програм. Ми навчаємо за всіма ступенями вищої освіти» «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук». В університеті функціонує військова кафедра.

Детальніше

 

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

До уваги авторів
Подати матеріал для сайту

 


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksaeu.kherson.ua

Зворотний зв'язок

info@ksaeu.kherson.ua


 

У пошуках нових можливостей!

За ініціативою новоствореної кафедри «Науки про Землю» 13 вересня 2017 року відбулася міжнародна зустріч (круглий стіл) між вченими ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» та представниками Південного Центру Університету штату Огайо (Сполучені Штати Америки).

На зустрічі були присутні:

- вчені і керівники ДВНЗ «ХДАУ»: ректор університету, Кирилов Ю.Є., декан факультету водного господарства, будівництва та землеустрою Артюшенко В.В., декан агрономічного факультету Мринський І.М., завідувач кафедри сільськогосподарських меліорацій та економіки природокористування Грановська Л.М., завідувач кафедри науки про землю Бабушкіна Р.О., професори кафедр Морозов В.В. та Морозов О.В., доцент Мацко П.В. та ін.

- представники Південного Центру Університету штату Огайо: директор, професор Том Ворлей та завідувач відділу «Ґрунти, вода та біоресурси» професор Рафік Іслам.

- вчені Інституту водних проблем і меліорацій НААН, к.с.-г.н., завідувач відділу Діденко Н.О. та Інституту зрошуваного землеробства НААН, д.с.-г.н., головний науковий співробітник Малярчук М.П.

 

Ректор університету Юрій Кирилов звернув увагу на важливість налагодження нових міжнародних зв’язків ДВНЗ «ХДАУ» із провідними аграрними навчальними університетами та науковими центрами  Сполучених Штатів Америки.

Директор Південного Центру Університету штату Огайо професор Том Ворлей підкреслив, що Україна є однією із найбільш стратегічно – важливих країн Східної Європи для співробітництва з вченими – аграріями США.

Розвиток ефективної співпраці з академічною освітою, дослідницькими установами та розширення навчальних і наукових програм і проектів буде стратегічно важливим для виконання місії та бачення взаємозв’язку Університету штату Огайо з Херсонським державним аграрним університетом.

 

Професор Морозов О.В. акцентував увагу на спільному проведенні фундаментальних та прикладних досліджень і виконання проектів у таких наукових напрямах: водні ресурси; сільськогосподарські меліорації, ефективне використання меліорованих земель; екологічні питання землеводокористуання та ін.

Професор Грановська Л.М. звернула увагу на досвід наукової співпраці кафедри сільськогосподарських меліорацій та ЕП ДВНЗ «ХДАУ» з вченими науково-дослідних інститутів та університетів штату Каліфорнія.

Професор Морозов В.В. запропонував ряд тем можливих проектів щодо співпраці вчених меліораторів і грунтознавців ДВНЗ «ХДАУ» з відділом «Ґрунти, вода та біоресурси» Південного Центру Университету штату Огайо, якій очолює  професор Рафік Іслам.

Учасники зустрічі обговорили основні напрями подальшої співпраці в межах підписання Меморандуму між ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» та Південним Центром Університету штату Огайо.

Автор: професор кафедри науки про землю Морозов О.В.