ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

 

Новини Херсонського державного аграрно-економічного університету

Вітаємо переможців конкурсу «Мій чарівний ЗооСвіт»!

За ініціативи кафедри ветеринарії, гігієни та розведення тварин імені В.П. Коваленка та підтримки керівництва університету було проведено конкурс «Мій чарівний ЗооСвіт» для учнів 8–11 класів закладів загальної середньої освіти.

Детальніше...

Міжнародна співпраця викладачів кафедри ботаніки та захисту рослин

24 квітня 2024 р. у Кизилординській області республіки Казахстан традиційно стартувала посівна кампанія рису, урочисте відкриття якої відбулося на Дні поля за участі керівництва регіону, представників Парламенту РК, Міністерства водних ресурсів та іригації, наукових установ, компаній виробників засобів захисту рослин і сільськогосподарської техніки та провідних рисосійних господарств.

Детальніше...

Програма стипендій «Надія»

Посольство Франції в Україні у співпраці з французькою мережею інженерних шкіл CDEFI оголошує конкурс на отримання стипендій у рамках програми «НАДІЯ». Це програма, присвячена науковим дослідженням, спрямованим на зміцнення університетських та наукових зв’язків між нашими країнами.

Детальніше...

1-й семінар з формування національного консенсусу щодо відкритої науки

30 квітня 2024 р. (15.00 – 17.00, за Києвом) в рамках проєкту Програми Еразмус+ Open4UA «Відкрита наука для української системи вищої освіти» / Erasmus+ CBHE Strand 3 / відбудеться 1-й семінар з формування національного консенсусу щодо відкритої науки.

Детальніше...

Участь студентів у тренінгу від Академії Політичного Лідерства

Здобувачі ХДАЕУ та інших навчальних закладів м.Херсона пройшли триденне навчання в Академії Політичного Лідерства від Міжнародного республіканського інституту (IRI) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), яке нещодавно відбулося в м.Одеса.

 

Детальніше...

Засідання АКК

25 квітня відбулось планове засідання комісії з оцінки корупційних ризиків, де було розглянуто п’ять питань порядку денного.

 

 

Детальніше...

«Приєднуйся до потужної команди ХДАЕУ!» Профорієнтаційні зустрічі викладачів економічного факультету

У комунальному закладі «Ліцей нових технологій навчання Кропивницької міської ради» 24 квітня 2024 року доцент кафедри соціальних та поведінкових наук ХДАЕУ Олена Шаумян провела профорієнтаційну зустріч із старшокласниками, ознайомивши їх із спеціальностями ХДАЕУ.

Детальніше...

Четвертий день конкурсу англійської мови ENGLISHLANGUAGEQUEST від Херсонського державного аграрно-економічного університету

Конкурс ENGLISHLANGUAGEQUEST, організований викладачами іноземних мов кафедри публічного управління, права та гуманітарних наук ХДАЕУ «перейшов екватор». Сьогоднішні детективи смаків занурилися у пошуки кулінарних шедеврів англомовних країн. Їхнім завданням було розгадати таємниці фотографій, визначити традиційні страви та описати одну з них, розкриваючи її секрети.

Детальніше...

Вибір дисциплін вільного вибору – реалізація індивідуальної освітньої траєкторії

23 квітня 2024 року у on-line форматі на кафедрі підприємництва, обліку та фінансів пройшли кураторські години зі здобувачами всіх рівнів навчання щодо обрання Дисциплін вільного вибору на 2024-2025 н.р.

Детальніше...

Міжнародна науково-практична конференція «Підприємництво, облік та фінанси: сучасний стан й перспективи повоєнного відродження»

24 квітня 2024 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Підприємництво, облік та фінанси: сучасний стан й перспективи повоєнного відродження», організована кафедрою підприємництва, обліку та фінансів ХДАЕУ.

Детальніше...

Академія політичного лідерства

12-14 квітня відбулася подія для молодих лідерів і спеціалістів з різних сфер - навчальний захід в "Академії політичного лідерства", організований за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) від Міжнародного республіканського інституту (IRI).

Детальніше...

Підсумки роботи IІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Сучасний стан та потенціал розвитку індустрії гостинності в Україні»

23 квітня кафедрою готельно-ресторанного та туристичного бізнесу ХДАЕУ було проведено IІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Сучасний стан та потенціал розвитку індустрії гостинності в Україні».

Детальніше...

 

Кирилов Юрій Євгенович
Ректор університету

Шановні друзі!

Щиро вітаю на сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Аграрно-економічний університет – єдиний державний заклад вищої освіти Херсонщини із 150-річною історією, що здійснює підготовку фахівців для всіх галузей економіки: будівництва та промисловості, сільського господарства та торгівлі, управління. Ми маємо IV рівень акредитації, 5 факультетів, понад 30 освітніх програм. Ми навчаємо за всіма ступенями вищої освіти» «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук». В університеті функціонує військова кафедра.

Детальніше

 

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

До уваги авторів
Подати матеріал для сайту

 


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksaeu.kherson.ua

Зворотний зв'язок

info@ksaeu.kherson.ua


 

Що таке сьогодення? Вміти ефективно працювати на відстані та розумітися на технологіях!

  

Березневий дайджест новин біолого-технологічного факультету

Світ змінюється, змінюються технології викладання дисциплін у вищому навчальному закладі. Зокрема, це спостерігається і на кафедрі технології виробництва продукції тваринництва біолого-технологічного факультету Херсонського державного аграрно-економічного університету. Так, з усіх дисциплін, що закріплені за викладачами кафедри розроблено і підготовлено матеріали для дистанційного навчання в різних web-середовищах. Кожен викладач разом із здобувачами обрали свій формат віддаленого навчання, з використанням дистанційних технологій.

Незважаючи на заходи, які запобігають поширенню захворювань, викликаним короновірусом COVID-19 під час карантину (наказ Університету № 13-ОД від 12 березня 2020 року), всі ці технології дають можливість та бажання опановувати знання в скрутній ситуації, та успішним завершенням навчального року.

Студенти мають доступ до лекційних і практичних завдань з відповідними онлайн-консультаціями викладачів у Viber, Messenger тощо.

 

Виконання завдань студентом кожної теми фіксується в електронній формі та надається у групу.

 

У період вимушеного дистанційного навчання здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти біолого-технологічного факультету спеціальності «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» продовжують своє становлення як майбутніх фахівців-технологів і виявили своє бачення навчального процесу у новій формі.

«Перевагами такого навчання є те, що студент сам планує свій графік роботи, але не завжди домашня атмосфера сприяє навчанню. Спочатку адаптуватись до дистанційної форми було важко, але потім, приклавши зусилля все вдалось дуже швидко і навчатись стало навіть цікаво, можна мислити за рамками навчального процесу, що добре впливає на якість засвоєння навчального предмету. Хотілось би більше відеоматеріалу, тоді теми занять засвоюються краще і систематично впорядковуються. У свій вільний час встигаю займатись спортом, читаю книжки, адже не варто забувати про розвиток себе, як особистості», - поділився Павло Суровицький, студент 4 курсу.

 

Адаптуватись до дистанційного навчання було досить легко, - своїми враженнями поділились студентки Крістіна Овдієнко та Тетяна Оскирко, – оскільки в будь-який свій вільний час можна зайти у web-середовище, взяти завдання, виконати його, надіслати викладачу і отримати відразу зворотній зв'язок щодо зарахування заняття. Поряд із навчанням можемо займатись своїми супутніми справами, це дуже зручно. Інколи виникають додаткові питання, але можна завжди звернутись до викладача у онлайн-форматі в індивідуальному порядку за роз’ясненнями. Враховуючи, що навчаємось на останньому курсі, ми готуємось до випускних іспитів, повторюємо пройдений матеріал, вивчаємо англійську мову на онлайн-курсах.

Звичайно, цікавіше вивчати дисципліну в аудиторії з викладачем, - діляться думками Любов Майстер і Владислава Колесник, - бо буває важко зосередитись на вивченні матеріалу, багато відволікаючих чинників, у тому числі, хатні справи. В університеті все таки цікавіше, бо є візуалізація предмету, лабораторні дослідження з викладачем. Але є й перевага дистанційного навчання: засвоювати матеріали можна у зручний час, всі теми занять подаються викладачами в доступній формі. Хотілось би більшої кількості різноманітних завдань, тестів. У свій вільний час, - зазначає Владислава, - я ще встигаю малювати картини, виділяю час на перегляд серіалів, продовжую навчання англійської мови.

 

Таку ж думку поділяє і студентка Анастасія Троянова. – Спочатку було важко адаптуватись, а згодом звикла і тепер не уявляю як повернусь до звичного традиційного навчання.

 

Отже, успіх дистанційної роботи залежить від правильної її організації. Систематична робота, вчасне опрацювання матеріалу та виконання індивідуальних завдань у визначені терміни, сприяє підвищенню ефективності самостійної роботи і процесу навчання в цілому.

Автори: доценти кафедри ТВПТ Олена Ведмеденко, Наталія Корбич (за редакцією Прес-центр (БТФ) Кривий В.В) (01.04.2020)