ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Шановні користувачі!

Херсонський державний аграрно-економічний університет до 1 березня 2021 року отримав тестовий доступ до онлайн-сервісу автоматичного оформлення бібліографічних посилань і створення списків використаних джерел – «Grafiati». 

Сьогодні сервіс «Grafiati» https://www.grafiati.com/uk/ надає можливість генерувати бібліографічні посилання та створювати списки використаної літератури за українськими та міжнародними стандартами в найновіших редакціях: ДСТУ 8302:2015, ДСТУ ГОСТ 7.1:2006 (ВАК), APA (7th ed.), MLA (8th ed.), Chicago (17th ed., notes and bibliography), Chicago (17th ed., author-date), Harvard. Створені матеріали доступні в особистому кабінеті користувача, де їх можна редагувати, коригувати, копіювати та експортувати.

Цитування за всіма згаданими стилями цілком пристосоване до конкретної мови й країни: генерування посилань відбувається за тією мовою яку ви оберете, тому ви можете автоматично оформити список посилань для подання своєї публікації до українського, англійського, французького, італійського, іспанського або польського журналу.

Також сервіс стане в нагоді науковцям при заповненні поля Citation (Бібліографічний опис) в електронному репозитарії ХДАЕУ.

Доступ до сервісу здійснюється після реєстрації особистого кабінету за посиланням https://www.grafiati.com/uk/signup-university-code/ (код реєстрації ksaeu88221). 

Буклет «Grafiati»

Інструкція щодо реєстрації та користування сервісом «Grafiati»

Автор: Озерицька І. М. (15.12.2020)