ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

 

Новини Херсонського державного аграрно-економічного університету

Гостьова лекція на тему: «Аналіз стану складних технічних конструкцій, їх залишкового ресурсу та впливів на надійність»

Гостьова лекція д.т.н., головного наукового співробітника Інституту водних проблем і меліорації Кузьмич Людмили Володимирівни. Гостьова лекція відбудеться 31 січня 2023 року в 13.30. Запрошуються студенти та викладачі університету.

Детальніше...

Міжнародна співпраця на кафедрі ботаніки та захисту рослин

23 січня 2023 року відбулася робоча зустріч керівництва Національного аграрного науково-освітнього центру Республіки Казахстан (NASEC) та представників Міністерства сільського господарства РК з делегацією українських науковців, у якій прийняли участь в.о. завідувача кафедри ботаніки та захисту рослин, професор Марковська О.Є. та член-кореспондент НААН України, професор кафедри Дудченко В.В.

Детальніше...

Український правопис!

Наукова бібліотека ХДАЕУ нагадує, що на часі можливо згадати і переглянути мовні норми української мови. Оновлений український правопис певною мірою є поверненням до тих норм, що відбивають оригінальні риси української фонетико-морфологічної системи.

 

 

Детальніше...

Підвищення кваліфікації – запорука майбутнього успіху

Незважаючи на складні умови роботи під час воєнного стану, науковці Херсонського державного аграрно-економічного університету продовжують не тільки якісно працювати, а ще й отримувати додаткові знання шляхом підвищення кваліфікації.

Детальніше...

Гостьова лекція для здобувачів освіти другого (магістерського) рівня зі спеціальності 015 Професійна освіта

25 січня 2023 року відбулася гостьова лекція Ефемії Мефодіївни Харадзе, доктора педагогічних наук, професора Тбіліського державного університету імені Іване Джавахішвілі.

 

 

Детальніше...

Асоціація «COST» приймає пропозиції для спільного розвитку ініціатив у всіх галузях науки і техніки!

Асоціація фінансування інноваційних і дослідницьких мереж «COST» оголосила про приймання пропозицій для спільного розвитку ініціатив у всіх галузях науки і техніки шляхом пан’європейської співпраці.

 

 

Детальніше...

Нові статті науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету, які опубліковані в базах даних Web of Science та Scopus

Вітаємо авторів!

Нові статті науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету, які опубліковані в базах даних WEB OF SCIENCE та SCOPUS

Детальніше...

Робоча зустріч викладачів факультету архітектури та будівництва

Підсумували результати роботи та окреслили перспективи розвитку на 2023 рік адміністрація та викладачі факультету архітектури та будівництва.

 

 

Детальніше...

Засідання студентського наукового гуртка «Актуальні проблеми гідротехніки, гідромеліорації та водного господарства» факультету архітектури та будівництва

23 січня 2023 року відбулося засідання студентського наукового гуртка здобувачів вищої освіти «Актуальні проблеми гідротехніки, гідромеліорації та водного господарства» кафедри гідротехнічного будівництва, водної та електричної інженерії факультету архітектури та будівництва. Відповідно до напрямків роботи гуртка, тема поточного засідання «Тимчасова та постійна перегороджуючі конструкції на Північно-Кримському каналі».

Детальніше...

Засідання наукового гуртка здобувачів вищої освіти «Актуальні проблеми електроніки та електроенергетики» факультету архітектури та будівництва

20 січня 2023 року відбулося чергове засідання наукового гуртка здобувачів вищої освіти “Актуальні проблеми електроніки та електроенергетики” кафедри гідротехнічного будівництва, водної та електричної інженерії факультету архітектури та будівництва.

Детальніше...

День Соборності

Щороку 22 січня українці відзначають День Соборності. Цього дня у 1919 році, з проголошенням Акту Злуки Української та Західноукраїнської Народних Республік, відбулося символічне об’єднання українських земель в одній державі. Цей день став основоположною подією для українського державотворення, а Акт Злуки, попри свою декларативність, увійшов до нашої історії як надважливий крок на шляху до проголошення незалежності України у 1991 році.

Детальніше...

Виробнича практика як складова підготовки магістрів спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа

16 січня 2023 року на кафедрі готельно-ресторанного та туристичного бізнесу й іноземних мов економічного факультету ХДАЕУ відбулася настановча онлайн-конференція щодо проходження комплексної виробничої практики з фаху для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня 1 року навчання спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа.

Детальніше...

 

Кирилов Юрій Євгенович
В.о. ректора університету

Шановні друзі!

Щиро вітаю на сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Аграрно-економічний університет – єдиний державний заклад вищої освіти Херсонщини із майже 150-річною історією, що здійснює підготовку фахівців для всіх галузей економіки: будівництва та промисловості, сільського господарства та торгівлі, управління. Ми маємо IV рівень акредитації, 5 факультетів, понад 30 освітніх програм. Ми навчаємо за всіма ступенями вищої освіти» «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук». В університеті функціонує військова кафедра.

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

Реквізити для оплати

Індексація вартості навчання

За реквізитами та довідками звертатись
у фінансово-бухгалтерську службу,

ауд. 26 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25

До уваги авторів
Подати матеріал для сайту

вимоги до матеріалів на сайт

про електронну мережу ХДАЕУ

 


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksaeu.kherson.ua

 


   

Зустріч ректора ХДАУ Юрія Кирилова з першим заступником та спеціальним лектором Міжнародного інституту розвитку інтелекту Лі Ен Квоном

8 грудня відбулася зустріч ректора ХДАУ Юрія Кирилова з першим заступником та спеціальним лектором Міжнародного інституту розвитку інтелекту Лі Ен Квоном. Міжнародний інститут розвитку інтелекту провів ознайомчу лекцію для студентів і викладачів університету на тему «Формування у молоді інноваційного мислення задля розвитку України». Також International Mind Education Institute, Республіка Корея запропонували проводити курси лекцій у ХДАУ за такими напрямами:«Що таке MIND – освіта»;«Рівні MIND та як піднятися на рівень вище»;«MIND – освіта та економічний стан країни (на прикладі Республіки Корея)»;«Визначення цілей або як правильно мріяти».

 

Автор: Нікітенко К.С.