ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

інформація про перепідготовку

Іспит сільськогосподарських дорадників та експертів-дорадників

На виконання статті 10 закону України «Про сільськогосподарську діяльність» на базі навчально-наукового центру «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» Херсонського державного аграрно-економічного університету 06 серпня 2021 року пройшов кваліфікаційний іспит із сертифікації сільськогосподарських дорадників та експертів-дорадників. 

Детальніше...

Викладачі Одеського державного аграрного університету закінчили курс підвищення кваліфікації в Інституті післядипломної освіти та дорадництва ХДАЕУ

Під керівництвом завідувача кафедри технології виробництва продукції тваринництва Олени Ведмеденко в дистанційному режимі викладачі ОДАУ ознайомилися з навчально-методичним комплексом дисциплін кафедри, підвищили науково-теоретичний і методичний рівень викладання дисциплін та удосконалення освітнього процесу.

Детальніше...

Інститут післядипломної освіти та дорадництва підвищує кваліфікацію кадрів

Так, доцент кафедри охорони праці й навколишнього середовища ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» Сахацький Г.І. підвищив кваліфікацію в Херсонському державному аграрно-економічному університеті під керівництвом завідувача кафедри технологій переробки та зберігання сільськогосподарської продукції біотехнологічного факультету В.Г.Пелиха.

Детальніше...

Другий етап підвищення кваліфікації в ОДАУ!

Другий етап підвищення кваліфікації проходять викладачі біотехнологічного факультету Папакіна Н. С., Кривий В.В., Любенко О.І. та Корбич Н. М. в Одеському державному аграрному університеті.

Детальніше...

Підвищення кваліфікації в ННЦ «ІПОД»

15 викладачів Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного прийняли участь у курсі підвищення кваліфікації в ННЦ «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» Херсонського державного аграрно-економічного університету на економічному факультеті.

Детальніше...

Закінчилися курси для сільськогосподарських дорадників

25 червня 2021 року завершили роботу курси підвищення кваліфікації сільськогосподарських дорадників та експертів-дорадників на базі ННЦ «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» Херсонського державного аграрно-економічного університету».

Детальніше...

Участь науково-педагогічних працівників університету в підвищенні кваліфікації в Інституті водних проблем і меліорації НААН

08–09 червня 2021 р. в Інституті водних проблем і меліорації НААН було проведено курси підвищення кваліфікації наукових та науково-педагогічних працівників на тему «Сучасні технології і технічні засоби у зрошенні». Курси було проведено з використанням технічних засобів відеозвʼязку в форматі ZOOM-конференції.

Детальніше...

Викладачі ХДАЕУ проходять курс підвищення кваліфікації у своїх одеських колег

Розпочато курс підвищення кваліфікації викладачами біотехнологічного факультету Херсонського аграрно-економічного університету. З херсонськими колегами діляться знаннями та досвідом викладачі факультету ветеринарної медицини та біотехнологій Одеського державного аграрного університету.

Детальніше...

ННЦ «ІПОД» ХДАЕУ підвищує кваліфікацію своїх кадрів

Викладачі агрономічного факультету Шепель А.В., Минкін М.В. та Керімов А.Н. в онлайн-режимі пройшли курс підвищення кваліфікації в Інституті зернових культур НААН України. Було розглянуто технологічні аспекти вирощування озимих зернових культур, агробіологічні аспекти підвищення продуктивності гібридів зернових та інші теми.

Детальніше...

Науково-педагогічні працівники Одеського державного аграрного університету пройшли другий 90-годинний курс підвищення кваліфікації на базі ННЦ «ІПОД» ХДАЕУ

Науково-педагогічні працівники Одеського державного аграрного університету пройшли другий 90-годинний курс підвищення кваліфікації на базі ННЦ «ІПОД» ХДАЕУ. Стажування проходило на біолого-технологічному факультеті та факультеті рибного господарства та природокористування ХДАЕУ.

Детальніше...

Підвищення кваліфікації за напрямом «Геодезія та землевпорядкування»

З 15 березня по 09 квітня під керівництвом викладачів кафедри землеустрою, геодезії та кадастру Мартинова І.М. та Крупіци Д.О. та Яценка В.М., свою кваліфікацію за напрямом «Геодезія та землевпорядкування» підвищували працівники ТОВ «БВФ «Нежданна». Слухачі отримали та розширили свої знання в області геодезичного забезпечення промислового та цивільного будівництва, здобули додаткові знання і уміння у сфері використання новітніх досягнень геодезії в цивільному та промисловому будівництві.

Детальніше...

Підвищення кваліфікації за напрямом «Будівництво та цивільна інженерія»

Працівники ДП «Держстандартметрологія» підвищували свою кваліфікацію в ННЦ «ІПОД» ХДАЕУ за напрямом «Будівництво та цивільна інженерія». На чолі з викладачами кафедри будівництва Мечиславом Чекановичем, Олексієм Яніним та Світланою Новіковою слухачі вивчали теми виробництва дерев’яних будівельних і пластмасових конструкцій, виробництва опоряджувальних матеріалів, металевих і неметалевих конструкцій, також тему виробництва цемент та виробів з нього.

Детальніше...

Чергові свідоцтва від Навчально-наукового центру «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» Херсонського державного аграрно-економічного університету отримали науково-педагогічні працівники Чорноморського національного університету імені Петра Могили

Олена Лазарєва, Андрій Мась, Дмитро Стерлєв на базі ННЦ "ІПОД" Херсонського державного аграрно-економічного університету пройшли дистанційний курс підвищення кваліфікації в обсязі 60 годин (2 кредити ЄКТС).

Детальніше...

Закінчили курс стажування викладачі ОДАУ

На базі ННЦ "Інститут післядипломної освіти та дорадництва" Херсонського державного аграрно-економічного університету з 23.11.2020 по 11.12.2020 року проходили курс підвищення кваліфікації 15 викладачів Одеського державного аграрного університету. 

Детальніше...

Навчально-науковий центр "Інститут післядипломної освіти та дорадництва" Херсонського державного аграрно-економічного університету проводить курси з підвищення кваліфікації

Навчально-науковий центр "Інститут післядипломної освіти та дорадництва" Херсонського державного аграрно-економічного університету постійно проводить курси з підвищення кваліфікації для викладачів вищих навчальних закладів України, методистів, лаборантів, бібліотекарів та інших педагогічних та науково-педагогічних працівників.

Детальніше...

Завершив своє стажування на кафедрі науки про Землю та хімії ДВНЗ "ХДАУ" кандидат біологічних наук, доцент Херсонського державного університету Семенюк С.К.

Станіслав Кузьмич прийняв участь в ІІІ-й Міжнародній науково-практичній конференції  "Екологічні проблеми навколишнього середовища та раціонального природокористування в контексті сталого розвитку" до дня пам’яті доктора сільськогосподарських наук, професора Пилипенка Юрія Володимировича.

Детальніше...

Закінчився курс підвищення кваліфікації від Національного університету біоресурсів і природокористування України

Успішно закінчили навчання слухачі курсів підвищення кваліфікації за напрямом "Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності" в ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет»,значно розширивши свою обізнаність в сфері педагогічної діяльності. Переконані, що набуті теоретичні та практичні навички допоможуть у їх професійній діяльності.

Детальніше...

ННЦ ІПОД прийняв участь в українсько-німецькій онлайн-конференції

26 жовтня за сприяння німецько-українського агрополітичного діалогу в НМЦ ВФПО відбулася онлайн-конференція щодо "Обговорення навчального плану підвищення кваліфікації з тематики "Розвиток сільської місцевості в Україні". 

Детальніше...

Стажування викладачів на базі ННЦ «ІПОД» ДВНЗ «ХДАУ»

Пройшла підвищення кваліфікації шляхом стажування кандидатка біологічних наук, доцента кафедри ботаніки Херсонського державного університету Мельник Руслана Петрівна.

Детальніше...

Завершився перший тиждень навчання науково-педагогічних працівників від НУБІП

Перший тиждень навчання науково-педагогічних працівників пройшов досить цікаво та інформативно.

На лекціях розглядалися актуальні проблеми стосовно якості освіти в університетах та коледжах. Також спікери ділилися досвідом щодо дистанційного навчання в умовах карантину і т.ін.

Детальніше...

Онлайн курс з підвищення кваліфікації від НУБІП України

28 вересня 2020 року розпочали роботу курси з підвищення кваліфікації науково-педагогічних і педагогічних працівників за напрямком: «Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності», які були організовані відповідно до договору про надання освітніх послуг ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» в особі ректора Юрія Кирилова та Національного університету біоресурсів і природокористування України, в особі ректора Станіслава Ніколаєнко.

Детальніше...

Сільськогосподарські дорадники склали кваліфікаційний іспит

Відповідно до статті 10 Закону України «Про сільськогосподарську дорадчу діяльність», з  09 по 19 червня 2020 року  на базі ННЦ «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» ДВНЗ «Херсонський державний аграрно-економічний університет» було проведено навчання з підвищення кваліфікації сільськогосподарських дорадників.

Детальніше...

Науково-практична конференція на базі Інституту ПКП ДВНЗ «ХДАУ»

24 березня 2018 року завдяки співпраці ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» та Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва, на базі Інституту ПКП відбулася науково-практична конференція.

Детальніше...