ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Практичний досвід в умовах карантину

 

Квітневий дайджест новин

біолого-технологічного факультету 

Практично всі сфери життя сучасної людини істотно змінилися під впливом комп'ютерних та інформаційних технологій. Сфера освіти не стала винятком, оскільки інформатизація освітнього процесу - це один з найважливіших механізмів, що зачіпає основні напрямки модернізації всієї освітньої системи. Внаслідок цього поряд з традиційними формами освіти з'явилася нова форма навчання - дистанційна, заснована на сучасних інформаційних і комунікаційних технологіях, що дозволяє не тільки навчатися, а й підвищувати кваліфікаційний рівень її користувачів. Дистанційна форма навчання є результатом еволюції традиційної освіти.

Перехід на дистанційне навчання став несподіванкою для викладачів та здобувачів вищої освіти і викликав безліч питань. Крок за кроком ми розглядали різні стратегії викладання і головне – не втрачали позитиву та зацікавленого відношення до навчання. Сучасні інформаційні технології дозволяють забезпечити високий рівень організації дистанційного навчання, це є відмінною рисою саме цієї форми, у порівнянні із очною.

Кожного разу спостерігаємо, що дана форма передачі інформації та спілкування має безліч переваг:

v    є найбільш гнучкою та доступною для багатьох бажаючих отримати знання;

v     дає можливість навчатися у будь-який час, у будь -якому місці;

v     підтримується свій індивідуальний темп та робота у спокійній обстановці, що в свою чергу зберігає гарний настрій, натхнення та є поштовхом для творчого підходу.

 

Наші здобувачі, як завжди готові до нових знань та експериментів.

Викладачами кафедри генетики та розведення с. г. тварин ім. В.П. Коваленка та студентами біолого-технологічного факультету було проведено практичні заняття з дисциплін «Гігієна тварин», «Розведення с. г. тварин», «Фізіологія тварин», «Автоматизовані системи управління стадом у промисловому тваринництві», «Анатомія тварин».

Приємно відмітити добре відношення, відповідальність та ініціативність наших студентів у виконанні завдань, що підтверджує прагнення та бажання до навчання за обраною спеціальністю.

 

Вивчення екстер’єру сільськогосподарських тварин та взяття основних промірів

на прикладі великої рогатої худоби

 

Аналіз фізіологічного стану та поведінки сільськогосподарських тварин

 

Особливості догляду та годівлі у кролівництві

 

Особливості розведення нутрій

 

Карантин не привід не навчатися! Це нагода опанувати сучасні, ефективні та цікаві методи підвищення рівня знань!

Автори: доценти кафедри генетики та розведення с. г. тварин ім. В.П. Коваленка Харламова Т.С., Туніковська Л.Г. (за редакцією Кривий В.В. Прес-центр БТФ) (09.04.2020)