ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

Новини Херсонського державного аграрно-економічного університету

Слідкуємо за оновленнями!

На разі інформаційно-бібліографічний відділ Наукової бібліотеки ХДАЕУ працює в дистанційному режимі.

 

 

 

Детальніше...

Дрон «Агроном» Херсонського державного аграрно-економічного університету призваний до лав Збройних Сил України.

Щороку День Збройних сил України відзначають з пошаною та великою гордістю. Проте після повномасштабного вторгнення рф на територію України важливість даного свята зросла ще більше. ЗСУ – це герої,які стали на захист нашої Батьківщини, та яким ми завдячуємо життям і можливістю щодня прокидатися на рідній землі.

 

Детальніше...

Запрошуємо на зимові вебінари!

Компанія Clarivate розпочинає зимову серію вебінарів для науковців!

До вашої уваги розклад на грудень.

 

 

 

 

Детальніше...

Нові надходження періодичних видань!

Науковців, співробітників і студентів Наукова бібліотека ХДАЕУ інформує про нові надходження періодичних видань, які є у вільному доступі  для  самостійного опрацювання.

 

Детальніше...

Засідання наукового гуртка кафедри землеустрою, геодезії та кадастру

Наприкінці листопада, незважаючи на складні умови, відбулося онлайн засідання наукового гуртка «Землеустрій і геодезія».

 

 

Детальніше...

До уваги науковців!

Наукова бібліотека ХДАЕУ для співробітників.науковців і студентів економічного факультету анонсує:

 

 

 

Детальніше...

З Днем Збройних сил!

6 грудня – в день ухвалення 1991 року закону України «Про Збройні сили України», українці відзначають державне свято – День Збройних сил України.

 

 

Детальніше...

У Херсонському державному аграрно-економічному університеті провели заходи до Міжнародного дня волонтера

Волонтер, у перекладі з англійської мови, означає добровільний помічник. Це люди, які безоплатно працюють скрізь, де потрібна їх допомога: у дитячих будинках, притулках, школах-інтернатах, будинках престарілих і на війні. Це не робота, а покликання.

 

 

Детальніше...

Участь представників кафедри Землеробства у дистанційному інтерактивному навчанні

В наш час вебінарі набирають популярності та активно проводяться в системі додаткової професійної освіти. 1 грудня 2022 року представники Кафедри Землеробства за запрошенням Романа Корінця-Президента асоціації дорадчих служб України взяли участь у вебінарі «Підприємництво в аграрному секторі та можливості його фінансування», організаторами якого були UAFA TA.

Детальніше...

Нові статті науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету, які опубліковані в базах даних Web of Science та Scopus

Вітаємо авторів!

Нові статті науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету, які опубліковані в базах даних WEB OF SCIENCE та SCOPUS

Детальніше...

5 грудня – Міжнародний день волонтера

Волонтерство закладено в генетичному коді українців. Багата традиціями культура нашого народу завжди давала настанови щодо способу життя в українському суспільстві, звичаї ставали законами, якими керувались люди щодня. Одним з них було побратимство – духовне споріднення та взаємодопомога, що забезпечувало допомогу в скрутну годину.

Детальніше...

Науково-практична конференція здобувачів вищої освіти на кафедрі ботаніки та захисту рослин

30 листопада 2022 року на кафедрі ботаніки та захисту рослин агрономічного факультету відбулась науково-практична конференція «Захист рослин – актуальні питання та перспективи», яку проведено в online-форматі на конференц-платформі Zoom.

Детальніше...

 

Кирилов Юрій Євгенович
В.о. ректора університету

Шановні друзі!

Щиро вітаю на сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Аграрно-економічний університет – єдиний державний заклад вищої освіти Херсонщини із майже 150-річною історією, що здійснює підготовку фахівців для всіх галузей економіки: будівництва та промисловості, сільського господарства та торгівлі, управління. Ми маємо IV рівень акредитації, 5 факультетів, понад 30 освітніх програм. Ми навчаємо за всіма ступенями вищої освіти» «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук». В університеті функціонує військова кафедра.

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

Реквізити для оплати

Індексація вартості навчання

За реквізитами та довідками звертатись
у фінансово-бухгалтерську службу,

ауд. 26 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25

До уваги авторів
Подати матеріал для сайту

вимоги до матеріалів на сайт

про електронну мережу ХДАЕУ

 


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksaeu.kherson.ua