ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

Деканат

 

Факультет заснований у 1964 році

ауд. 201 корпусу ГМФ ХДАЕУ

Деканат е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

YOUTUBE КАНАЛ ФАКУЛЬТЕТУ  

FACEBOOK СТОРІНКА ФАКУЛЬТЕТУ  

ДУДЯК НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА

декан факультету,

доктор економічних наук,

професор

E-mailЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел.: +38 095 313 02 87

ВОЛОШИН МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ

помічник декана з навчальної роботи,
кандидат технічних наук,
доцент 

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел.: +38 066 796 29 70

БАРУЛІНА ІРИНА ЮРІЇВНА

помічник декана факультету з наукової роботи та міжнародної діяльності,
Голова наукового товариства студентів, аспірантів, 
докторантів і молодих вчених факультету

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел.: +38 095 440 99 24

 

 

ЗУБЕНКО ВАЛЕНТИНА ОЛЕКСАНДРІВНА

помічник декана з виховної роботи,

кандидат технічних наук, доцент

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел.: +38 066 833 71 17

 

КУРАКОВА ЛАРИСА ГЕРМАНІВНА

помічник декана з питань практики здобувачів вищої освіти

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел.: +38 067 502 64 98

РИБАЛКА ОЛЕКСАНДРА ВАЛЕРІЇВНА

диспетчер денного відділення

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел.: +38 095 087 15 36

Гідромеліоративний факультет було відкрито в 1964 році. Організатором і засновником факультету був відомий вітчизняний вчений-гідротехнік, доктор технічних наук, професор, Заслужений працівник вищої школи України Донат Григорович Шапошников.

За час існування факультет підготував понад 8 тисяч висококваліфікованих фахівців- інженерів для водного господарства, будівництва та землеустрою.

У звязку із розширенням кола спеціальностей факультет отримав назву «Факультет архітектури та будівництва»

 

 

Шапошников Донат Григорович
доктор технічних наук, професор,
Заслужений працівник вищої школи України

 

КАФЕДРИ ФАКУЛЬТЕТУ:

БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ — завідувач кафедри Слонь Віктор Вікторович – кандидат технічних наук, доцент.

ГІДРОТЕХНІЧНОГО БУДІВНИЦТВА, ВОДНОЇ ТА ЕЛЕКТРИЧНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ — завідувач кафедри Волошин Микола Миколайович, кандидат технічних наук, доцент, помічник декана факультету з навчальної роботи; член науково-методичної комісії з будівництва та інженерії, підкомісії спеціальності 194 Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології. Член наглядових рад: БУВР нижнього Дніпра; БУВР річок Приазов'я; БУВР річок Причорномор’я.

ЗЕМЛЕУСТРОЮ, ГЕОДЕЗІЇ ТА КАДАСТРУ  завідувач кафедри Яценко Володимир Миколайович  кандидат технічних наук, старший науковий співробітник, доцент.

 

НА ФАКУЛЬТЕТІ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ПІДГОТОВКА ФАХІВЦІВ ЗА ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНИМИ ПРОГРАМАМИ:

 

ПОЧАТКОВОГО (КОРОТКОГО ЦИКЛУ) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ:

  • 193 Геодезія та землеустрій галузі знань 19 "Архітектура та будівництво", кваліфікація: молодший бакалавр з геодезії та землеустрою. Гарант освітньо-професійної програми Лавренко Наталія Миколаївна Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

ПЕРШОГО (БАКАЛАВРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ

  • 193 Геодезія та землеустрій галузі знань 19 "Архітектура та будівництво", кваліфікація: бакалавр з геодезії та землеустрою. Гарант освітньо-професійної програми — Дудяк Наталія Василівна Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка галузі знань 14 "Електрична інженерія", кваліфікація: бакалавр з електроенергетики, електротехніки та електромеханіки. Гарант освітньо-професійної програми — Зубенко Валентина Олександрівна Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • 194 Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології галузі знань 19 "Архітектура та будівництво", кваліфікація: бакалавр з гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних технологій. Гарант освітньо-професійної програми — Волошин Микола Миколайович Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • 192 Будівництво та цивільна інженерія галузі знань 19 "Архітектура та будівництво", кваліфікація: бакалавр з будівництва та цивільної інженерії. Гарант освітньо-професійної програми — Чеканович Олена Мечиславівна Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • 191  Архітектура та містобудування галузі знань 19 "Архітектура та будівництво", кваліфікація: бакалавр з архітектури та містобудування. Гарант освітньо-професійної програми – Смоленська Світлана Олексіївна Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • 022 Дизайн галузі знань 02 «Культура і мистецтво», кваліфікація: бакалавр дизайну середовища. Гарант освітньо-професійної програми — Харламова Людмила Вікторівна Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ДРУГОГО (МАГІСТЕРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ:

  • 193 Геодезія та землеустрій галузі знань 19 "Архітектура та будівництво", кваліфікація: магістр з геодезії та землеустрою. Гарант освітньо-професійної програми – Яремко Юрій Іванович Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • 194 Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології галузі знань 19 "Архітектура та будівництво", кваліфікація: магістр з гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних технологій. Гарант освітньо-професійної програми – Кравченко Володимир Іванович Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • 192 Будівництво та цивільна інженерія галузі знань 19 "Архітектура та будівництво", кваліфікація: магістр з будівництва та цивільної інженерії. Гарант освітньо-професійної програми – Чеканович Мечислав Геннадійович Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Факультет архітектури та будівництва проводить  дослідження, що спрямовані на розробку нових конструкцій і технологій гідротехнічного будівництва, водного господарства, промислового та цивільного будівництва, архітектури та містобудування,дизайну, електроенергетики, електротехніки та електромеханіки; формує сучасного інженера – професіонала, лідера та проектного менеджера; реалізує і впроваджує інноваційні науково – технічні розробки на виробничих об’єктах Південного регіону України.

Науково-дослідницька діяльність факультету та здобувачів

Практична підготовка здобувачів ФАБ

Профорієнтаційна робота ФАБ

Соціально-виховні заходи та досягнення здобувачів ФАБ

Список кураторів академічних груп факультету архітектури та будівництва на 2022-2023 н.р.

Стейкхолдери, рада роботодавців ФАБ