ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

Заходи

Заходи Школи аграрного лідера

Школа аграрного лідера здійснює освітні та професійно-практичні заходи за участю найкращих вітчизняних та іноземних професіоналів бізнесу та громадського сектору, висококваліфікованих викладачів університету.

Тематика навчальних курсів спрямована на персональний розвиток активних інноваційних особистостей, реалізацію їх потенціалу для успішного розв’язання завдань аграрного бізнесу та сільських громад Херсонщини та України.

Детальніше...

Школа аграрного лідера ХДАЕУ набуває всеукраїнського масштабу!

24.11.2021 р. кафедра загальноекономічної підготовки ХДАЕУ за підтримки проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності, доктора сільськогосподарських наук, професора Олександра АВЕРЧЕВА, провела навчання в Школі аграрного лідера, до якого було залучено здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня, другого (магістерського) рівня економічного та агрономічного факультету. Вперше в Школі аграрного лідера виступила спікер зі Львова Наталія ТАБІНСЬКА – керівниця та співзасновниця сільськогосподарського дорадчого центру «Фермерська країна», Голова кооперативу «Фермерська родина», Голова сімейного фермерського господарства «Поле щастя» з м. Львів.

Детальніше...

Школа аграрного лідера ХДАЕУ підвищує фінансові компетентності здобувачів

24 листопада Школа аграрного лідера ХДАЕУ проведена за організаційної підтримки кафедри економіки та фінансів. Перед здобувачами вищої освіти першого (бакалаврського) рівня та другого (магістерського) рівня вищої освіти економічного факультету виступив Володимир ЧЕЧОТКІН – керівник напрямку по просуванню послуг бюджетним організаціям ХФ КБ АТ «Приватбанк». Спікер зацікавив студентів сучасними тенденціями споживчого кредитування в Україні, презентував популярні види та принципи кредитування.

Детальніше...

Перший тиждень офлайн навчання, на який так чекали всі учасники освітнього процесу, перевершив усі сподівання!

Продовжуючи співпрацю з провідними закладами і проєктами готельного та ресторанного бізнесу, сьогодні, 19 листопада 2021 року,  в межах Школи аграрного лідера відбулася зустріч із керівником проєкту «Крафтові вина «Курінь» – Халупенко Денисом Миколайовичем. Традиційно захід відкрив проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності ХДАЕУ Аверчев Олександр Володимирович, який акцентував увагу здобувачів на необхідності втілення теоретичних знань у практичні навички шляхом співпраці зі стейкхолдерами.

Детальніше...

Майбутні фахівці сфери HoReCa ознайомлюються зі сучасними тенденціями розвитку індустрії гостинності

17 листопада 2021 року в межах «Школи Аграрного лідера» відбулася зустріч здобувачів спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа та 242 Туризм із Вікторією Мельніченко – керівницею готелю «Greenstone» (м. Херсон). Школу аграрного лідера ХДАЕУ відкрив проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності Олександр Аверчев, який зазначив, що основним завданням школи є створення простору для колаборації стейкхолдерів із академічною спільною для підвищення кваліфікації та набуття навичок.  Така співпраця сприяє формуванню конкурентних переваг на ринку праці, опануванню нових форм та методів викладання, формуванню soft skills тощо. Захід відбувся у форматі онлайн-зустрічі (на платформі Zoom).

Детальніше...

Школа аграрного лідера ХДАЕУ співпрацює з державними та фінансовими установами Херсонської області

Добігає логічного завершення навчальний рік у закладах вищої освіти, здобувачі готуються до сесії, захисту кваліфікаційних робіт, очікують літніх канікул. І Школа аграрного лідера ХДАЕУ підводить підсумки року.

Детальніше...

Школа аграрного лідера продовжує роботу на факультеті архітектури та будівництва

28 квітня 2021 р. до Дня науки в Херсонському державному аграрно-економічному університеті пройшло чергове заняття в Школі аграрного лідера на тему: «Новітня дощувальна техніка, її ресурсо- та енергозбереження».

Детальніше...

Чергове засідання в школі аграрного лідера на факультеті архітектури та будівництва

22 квітня 2021 року до Дня науки відбулось заняття в Школі Аграрного лідера в ХДАЕУ на тему «Зв'язок водного об’єкту і міста як одне з найважливіших питань містобудування». У роботі наукового заходу взяли участь 45 учасників.

Детальніше...

Школа аграрного лідера на факультеті архітектури та будівництва

14 квітня 2021 року в ХДАЕУ відбулось заняття в Школі Аграрного лідера на тему «Тенденції у професійному становленні майбутнього архітектора - методи Львівської архітектурної школи». Відкрив захід проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності Олександр АВЕРЧЕВ.

Детальніше...

Інноваційні технології в професійній діяльності викладача економічних дисциплін

«Впроваджуємо інноваційні технології», із таким гаслом 14 квітня 2021 року відбулася зустріч у межах Школи аграрного лідера Херсонського державного аграрно-економічного університету. Основні положення тематичної панелі «Інноваційні технології в професійній діяльності викладача економічних дисциплін» висвітлили спікери зустрічі: Олександр Кедровський – директор ДНЗ «Білозерське професійно-технічне училище № 6» і Наталія Мажора – викладач економіки ДНЗ «Херсонське вище професійне комерційне училище».

Детальніше...

Активна участь Ради роботодавців факультету архітектури та будівництва ХДАЕУ в роботі школи аграрного лідера

06.04 2021 р. в ХДАЕУ відбулось заняття в Школі аграрного лідера на тему «Сучасний керівник будівельної компанії: професіонал, лідер, проектний менеджер».

Детальніше...

Тренінг у Школі аграрного лідера

 

«Розбудуємо країну разом», саме з таким гаслом відбувся сьогоднішній тренінг у Школі аграрного лідера Херсонського державного аграрно-економічного університету.

 

Детальніше...

Що таке сталий туризм та як він вливає на туристичний сектор економіки

Зростання значимості туризму та загострення проблем, пов’язаних з його розвитком, змушують говорити про необхідність змін та пошуку нових векторів розвитку. Це стало причиною численних спроб адаптації головних положень і принципів концепції сталого розвитку до контексту туризму. 

Детальніше...

Зустріч стейкхолдера зі студентами спеціальностей «Туризм» і «Готельно-ресторанна справа»

В умовах сьогодення туристична галузь все більше починає займати визначне місце в економіці не тільки країни, а й безпосередньо регіону. Однією з актуальних тематик у туристичній галузі стає розвиток внутрішнього туризму.

Детальніше...

Відбувся круглий стіл на тему «Бізнес ідеї для початківців: як відкрити бізнес з нуля без великих вкладень» в рамках Школи аграрного лідера

Як досягти успіху в бізнесі? Які секрети важливо знати? З якими труднощами доведеться зіштовхнутись? Якими навичками треба володіти справжньому лідеру? Як управляти командою?  На ці та інші питання шукали відповідь здобувачі спеціальності 073 "Менеджмент", які навчаються за ОП "Менеджмент" та "Менеджмент ІТ"  05.03.2021 р. під час  круглого столу на тему «Бізнес ідеї для початківців: як відкрити бізнес з нуля без великих вкладень» в рамках ШКОЛИ АГРАРНОГО ЛІДЕРА в ХДАЕУ.

Детальніше...

Школа аграрного лідера вивчає «Сучасне підприємництво: трансформація бізнес-ідей та ефективний інструментарій підвищення обсягів продажу»

3 березня відбувся тренінг на тему «Сучасне підприємництво: трансформація бізнес-ідей та ефективний інструментарій підвищення обсягів продажу», спікером якого був експерт Херсонського міського фонду підприємництва з розвитку основ підприємництва – Олег Кравець. «Основним завданням школи є створення простору для колаборації стейкхолдерів із академічною спільною для підвищення кваліфікації та набуття навичок для формування конкурентних переваг для ринку праці, опанування нових форм та методів викладання, формування м’яких навичок тощо» - зазначив проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності, професор Олександр Аверчев.

Детальніше...

Яку роль відіграє START-UP в активізації підприємництва та підвищення ефективності складової бізнес-процесів?

Яку роль відіграє  START-UP в активізації  підприємництва та підвищення ефективності складової бізнес-процесів? На це питання 27.10.2020 намагалися відповісти учасники Школи аграрного лідера, що проводилася на базі Аграрно-економічного університету кафедрою менеджменту та ІТ. Зі вступним словом виступив проректор за наукової роботи та міжнародної діяльності, д.с-г.н., професор Аверчев О.В. Також привітала учасників круглого столу декан економічного факультету к.е.н., доцент Крикунова В.М.

Детальніше...

Школа аграрного лідера on-line

У цьому навчальному році активно працювала Школа аграрного лідера ХДАЕУ. Випускові кафедри за планом організували тематичні зустрічі здобувачів із представниками бізнесових та владних структур, досвідченими керівниками підприємств і підприємцями, які поділилися своїми знаннями і досвідом, надали рекомендації щодо майбутньої роботи за спеціальностями в реальному секторі економіки.

Детальніше...

Школа аграрного лідера працює он-лайн

У період дистанційного навчання здобувачі Херсонського державного аграрно-економічного університету активно приймають участь в освітніх та професійно-практичних заходах, організованих  університетом. Роботу Школи аграрного лідера 04.11.2020 р. з привітальним словом відкрила завідувач кафедри загальноекономічної підготовки Наталія Аверчева.

Детальніше...

Проблемна лекція для здобувачів вищої освіти ХДАЕУ

29 жовтня 2020 року проведена проблемна лекція на тему: “Глобальні зміни клімату і Україна: виклики та сценарії розвитку”   кандидатом географічних наук, доцентом кафедри географії та методики її навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Олексієм Ситником.

Детальніше...

Другий день тренінг-курсу «Агромеліоративні проблеми земле- та водокористування»

21 жовтня 2020 року пройшов другий етап засідання «Школи аграрного лідера», організований та проведений факультетом архітектури та будівництва за співпраці з Українським проєктом бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP (координатор проекту – д. с.-г. н., професор Аверчев Олександр Володимирович).

Детальніше...

Тренінг-курс «Агромеліоративні проблеми земле- та водокористування»

20 жовтня 2020 року розпочато перший день засідання «Школи аграрного лідера», організований та проведений факультетом архітектури та будівництва за співпраці з Українським проєктом бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP (координатор проекту – д. с.-г. н., професор Аверчев Олександр Володимирович).

Детальніше...

Засідання круглого столу на тему: «Проблеми та перспективи розвитку туристичної галузі (зелений туризм) в Херсонській області»

15.10.2020 року відбулося засідання «Школи аграрного лідера» завдяки підтримці Українського проєкту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP, організатором якого виступила кафедра готельно-ресторанного та туристичного бізнесу й іноземних мов, на тему: «Проблеми та перспективи розвитку туристичної галузі (зелений туризм) в Херсонській області».

Детальніше...

7 жовтня 2020 року в Херсонському державному аграрно-економічному університеті був проведений науково-практичний семінар «Складові успішної діяльності в освітньому просторі

7 жовтня 2020 року в Херсонському державному аграрно-економічному університеті був проведений науково-практичний семінар «Складові успішної діяльності в освітньому просторі (на прикладі викладача економічних дисциплін)». Організаторами виступили кафедра професійної освіти і кафедра загальноекономічної підготовки економічного факультету ДВНЗ «ХДАУ». Метою заходу було визначення інноваційних та альтернативних складових успішної діяльності викладача економічних дисциплін в сучасних умовах.

Детальніше...